Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шарліз Терон – 44: історія життя зірки, яка стала свідком вбивства свого батька матір'ю

Перш ніж досягти успіху, акторці довелося подолати чимало перешкод.

Сьогодні день народження святкує зірка голлівудського кіно, оскароносна акторка Шарліз Терон, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Білявці виповнюється 44 роки. Відомою вона стала завдяки стрічці "Адвокат диявола", де зіграла разом із Аль Пачіно та Кіану Рівзом. Пропонуємо вашій увазі історію Шарліз, якій довелося пройти через випробування, щоб отримати все, про що мріяла.

Вона жінка, яка завжди перемагає. Вона та, яка готова заради ролі на все і навіть більше. Вона руйнує стереотипи про білявок, має залізний характер і щодня працює над собою. Але коли красуня Шарліз Терон була маленькою, ніхто з її рідних і подумати не міг, що дівчинка досягне таких вершин у житті. Все сталося лише завдяки трагічному випадку, який назавжди змінив її життя.

Акторка народилася у Південно-Африканській Республіці в родині фермерів і навіть не мріяла про акторство. Коли Шарліз навчалась у старших класах, стала свідком вбивства. Її мама застрелила п’яного батька. У ті страшні миті Терон раз і назавжди запам’ятала – життя не казка і сподіватися потрібно тільки на себе.

Відео Сьогодні Шарліз Терон святкує 44 день народження

Сьогодні День народження у зірки голлівудського кіно, оскароносної актриси Шарліз Терон. Білявці виповнується 44 роки. Відомою вона стала завдяки стрічці "Адвокат Диявола", де вона зіграла разом із Аль Пачіно та Кіану Рівзом. Через які випробування довелося пройти Шарліз, щоб отримати все, про що мріє, і як виховує двох порийомних дітей сама - дивіться далі.  

Сьогодні Шарліз Терон святкує 44 день народження

Шарліз ще підлітком почала будувати модельну кар’єру. В неї добре виходило, а потім мама придбала їй квиток до Нью-Йорка. Там вона і залишилася, але почала мріяти про інше – хотіла стати вже балериною.

Та отримала важку травму коліна і про танці довелося забути. Так народилась нова мета – акторська кар’єра. Шарліз переїхала до Лос-Анджелеса. Вона голодувала, жила бідно, бо роботи не було, але не припиняла мріяти. Щодня ходила на кастинги і через декілька років доля таки змилувалась над красунею. Свою першу серйозну роль вона отримала у фільмі  "Адвокат диявола".

Одразу перша робота принесла їй популярність, бо Шарліз пощастило працювати разом із суперзірками – Кіану Рівзом та Аль Пачіно. Далі було ще кілька стрічок і омріяний "Оскар" за роль у фільмі "Монстр". Нагорода допомогла акторці назавжди забути про матеріальні проблеми, які вона мала все життя.

Шарліз Терон, Аль Пачіно та Кіану Рівз "Адвокат диявола"
Getty Images
Шарліз Терон, Аль Пачіно та Кіану Рівз

Терон завжди відрізнялась від інших акторок непереборним бажанням працювати і готовністю на будь-які жертви.

"Треба відмовитися від неважливих речей. Зовнішність – ніщо, глянець. Для мене надважливо правдиво розповісти історію людини. Для цього я готова на все".

Шарліз Терон
Getty Images
Шарліз Терон з "Оскаром" за найкращу жіночу роль у стрічці "Монстр"

Акторку обожнюють чоловіки. Її життя завжди оповите скандалами, історіями кохання, романами та розлученнями. Її чоловіків важко порахувати, але із жодним вона не була одружена офіційно. Сім років тому білявка вирішила усиновити першу дитину. Через кілька років зважилась і на другу,  тепер вже дівчинку.

"Коли я вперше збирала документи для всиновлення, моя мама показала мені лист, який я написала ще коли була маленькою. У ньому я просила маму поїхати в дитячий будинок і взяти звідти братика чи сестричку. Це дуже особиста історія".

Хоча Шарліз ніколи не була проти власних дітей, але у свої 44 поки народити їй так і не вдалося. Стосунки акторки з названими дітьми завжди викликали бурхливу реакцію преси. Вона дозволяє своєму старшому сину одягати сукні, спідниці.

Сама ж зірка кіно не обмежує себе стандартними розуміннями краси. Вона багато разів змінювала зачіску і сама зізнається, її найулюбленіша – коротке волосся як у хлопчика.

Залиште свій коментар

Вибір редакції