Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

 Зірка знялася для Wall Street Journal.

Голлівудська акторка Шарліз Терон, яка вразила відвертим образом на "Оскарі", зізналася, як пережила розлучення із Шоном Пенном.

Красуня прикрасила сторінки видання Wall Street Journal у спідньому, скориставшись нагодою продемонструвати розкішну фігуру.

У відвертому інтервю глянцю вона розповіла, що у їхньому зірковому розлученні не було драми.

"Коли ти розриваєш стосунки, повинна ж бути якась божевільна історія чи якась божевільна драма. У нас були стосунки, і у нас перестало виходити. І ми обоє вирішили розійтися. Ось і все", - зауважила Шарліз.

Терон запевнила, що розлучення відбулося за взаємної згоди, подружжя ніколи не планувало заводити дітей разом.

"Наші стосунки були дуже, дуже свіжими. Історії про те, що Шон збирається усиновити Джексона і всяке таке, це неправда. Таке не робиться за 18 місяців. Із дитиною так не можна. Було розуміння того, що я самотня мати з дуже маленьким сином, котрого мені доводиться ставити в ситуацію, де він розуміє, що матуся ходить на побачення, але батька у нього немає, розумієте, що я маю на увазі? Потрібно бути дуже обережним та дуже чесним із усім цим. І Шону це прекрасно вдавалося", - підкреслила зірка.

До того ж, за словами Шарліз, Пенн прекрасно розумів, що вона всиновить другу дитину, але разом екс-пара цього робити не збиралася.

До слова, після розриву із актором зірка стала мамою темношкірої дівчинки Огаст.

Нагадаємо, Шон Пенн проміняв Шарліз Терон на палку брюнетку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції