Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шарліз Терон зізналась, що не збиралась виходити заміж за Шона Пенна

Шарліз Терон зізналась, що не збиралась виходити заміж за Шона Пенна

Виявляється пара не була заручена.

Відома голлівудська акторка Шарліз Терон прокоментувала стосунки з актором Шоном Пенном, з яким зустрічалася від 2013 до 2015 року.

Під час нещодавнього інтерв'ю зірку запитали, чи дісно, що вона і актор Шон Пенн були заручені. Відомо, що у грудні 2014 року повідомлялося, про заручини пари та намір Пенна офіційно всиновити названого сина коханої.

Так, за словами зірки, яка власне і стала ініціаторкою розриву з актором, вона заявила, що ніколи не розглядала Пенна як чоловіка і не планувала з ним майбутнього, пише видання People. 

Що? Ні це не правда. Я не "майже вийшла заміж за Шона Пенна". Ні, ми зустрічалися, і це все. Звичайно, у нас були стосунки. Ми безумовно були унікальні, але це тривало лише рік. Ми не рухалися вперед. Я ніколи не збиралася виходити за нього заміж. Нічого подібного
заявила зірка

Також Терон зауважила, що взагалі ніколи не мріяла про весілля з жодним із своїх чоловіків.

Я ніколи не мріяла вийти заміж. Це ніколи не було чимось важливим для мене. І ніколи не почувалася самотньою. Моє життя просто не залишає місця для чогось подібного. Мені подобається ходити на побачення, але я не знаю, чи зможу коли-небудь знову жити з кимось. Чесно кажучи, можливо, моєму обранцеві доведеться купити будинок поруч зі мною. Не знаю, чи зможу коли-небудь мати стосунки
зазначила зірка

Нагадаємо, минулого року  Шарліз Терон після церемонії CinemaCon Awards у Лас-Вегасі зізналася, що після розставання з Шоном Пенном перебуває у статусі самотньої жінки, але готова до нових стосунків.

Шон Пенн своєю чергою після розриву стосунків з Шарліз закрутив роман з акторкою Лейлою Джордж, яка молодша за нього на 30 років. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції