Шеннен Догерті у довгій перуці розпочала знімання після двох років боротьби з раком

Акторка розповіла, як поступово повертається до роботи.

Американська акторка Шеннен Догерті, яка протягом двох років боролася з раком грудей, поділилася з фанами світлиною зі знімального майданчика.

На фото зірка зображена у довгій чорній перуці. У пості, яким Шеннен супроводила світлину, вона написала, що це будуть її перші знімання після ремісії хвороби.

Догерті порівняла себе з гарною вінтажною автівкою, яка довгий час стояла у гаражі, однак через це не втратила свої можливості.

"Знову розпочала знімання сьогодні. Це були дуже складні два роки. Боротьба з раком. Тебе як актора можуть підсидіти. Вони роблять висновок, що ти здаси і взагалі вже не здатний на щось... Я порівняла себе сьогодні з автомобілем. Вантажний Ford Shelby, який стояв довго в гаражі, все одно залишається прекрасною машиною. Потрібен лише час, щоб завести мотор і поїхати... Схоже на те, що у мене зараз, але я щаслива і вдячна за все, за кожен день", - написала Догерті.

Зауважимо, що зараз Шеннен запросили зіграти одну з ролей у серіалі "Смертельний потяг". Проект вийде на екрани 2018-го року. Багатосерійний фільм стане телевізійною версією однойменної стрічки, що вийшла на великі екрани 1989-го.

Нагадаємо, про страшну хворобу Шеннен Догерті стало відомо 2015-го року. Зірка пройшла декілька курсів хіміотерапії.

Залиште свій коментар