Шеннен Догерті відверто розповіла, як онкохвороба вплинула на її шлюб

Шеннен Догерті відверто розповіла, як онкохвороба вплинула на її шлюб

Зірка зізналася, що рак зміцнив її стосунки з чоловіком.

Американська акторка Шеннен Догерті, яка зізналась, що смерть Люка Перрі підштовхнула її до знімань у новому "Беверлі Гіллзі", розповіла, як рак вплинув на її стосунки з чоловіком.

Знаменитість поділилася, що онкохвороба лише зміцнила її шлюб з Куртом Ісваренком. Весь час, поки Догерті вела боротьбу зі страшним захворюванням, коханий був поруч.

"Рак зміцнив наш шлюб. Тепер ми з Куртом цінуємо одне одного набагато більше. Справа не в тому, що наш шлюб раніше був недостатньо хорошим. Але ми точно пройшли через величезний біль. Зараз ми не дозволяємо собі злитися одне на одного. Востаннє ми серйозно сварилися ще до моєї хвороби", - поділилася артистка в інтерв'ю виданню People.

Шеннен Догерті з чоловіком_1
instagram.com/theshando
Шеннен Догерті з чоловіком

Шеннен додала, що хвороба змінила не лише її, а й людей, які оточували зірку. "Зараз ми обидва дивимося на життя інакше", - зізналася Догерті.

Також зірка поділилася, що саме завдяки чоловіку змогла прийняти себе такою, якою вона зараз є.

"Мені зовсім не обов'язково бути "маленьким сексуальним стервом". Те, як Курт бачить мене, допомагає мені стати кращою. Він завжди мені казав, що ніколи не бачив, щоб хтось міг впоратися з чимось таким складним так витончено і граціозно, і називав мене дуже сильною. І я зрозуміла, що це набагато привабливіше і сексуальніше", - зізналася акторка.

Шеннен Догерті з чоловіком_2
instagram.com/theshando
Шеннен Догерті з чоловіком

Як відомо, 2015 року у Шеннен Догерті діагностували рак молочної залози. Протягом двох років зірка відчайдушно боролася з хворобою. Врешті, пройшовши курс хіміотерапії, у акторки сталася ремісія. Знаменитість навіть повернулася до роботи і знялася у перезапуску культового серіалу 90-х "Беверлі-Гіллз, 90210".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів