Шепелєв на детекторі брехні відповів, чи має причетність до зниклих грошей Фріске

Ведучий пройшов поліграф, аби розставити крапки над "і" у скандальній історії навколо померлої коханої.

Телеведучий Дмитро Шепелєв досі не може знайти спільну мову з батьками померлої два роки тому Жанни Фріске.

Аби раз і назавжди розставити крапки над "і" в історії зі зниклими грошима з рахунку Жанни, Дмитро погодився прийти в гості до студії програми Андрія Малахова.

Перед цим Шепелєв пройшов поліграф, де чесно відповів на всі запитання, які хвилюють громадськість.

Тож, стосовно того, чи правда, що Дмитро на гроші, які збирали на лікування Фріске і які співачка заповіла витратити на допомогу хворим дітям, побудував будинок, сказав:

"За договором, який уклала сама Жанна з "Русфондом", всі гроші, які залишилися після її лікування, навіть у випадку смерті повинні були піти на лікування важкохворих дітей. Всі кошти за десять днів до смерті Жанни, всю суму, з рахунку зняла її мати", - сказав цивільний чоловік покійної Фріске.

Інформацію щодо того, що Шепелєв не торкався цих грошей, підтвердив і детектор брехні.

А от стосовно будинку Дмитро розповів, що його з Жанною вони придбали у "рівній частковій власності", а ремонт у ньому ведучий зробив за власні кошти.

Шепелєв також поділився, що і раніше не заважав батькам Жанни бачитися із чотирирічним онуком Платоном. Проте бабуся і дідусь хлопчика не хотіли їздити до нього, а хотіли щоб Шепелєв привозив малюка.

"Їхні побачення розписані судом. Але і до суду я не забороняв їм спілкуватися. Я навіть наполягав, щоб вони частіше бачилися. Але батьки Жанни не хочуть їздити до онука, вони хочуть, щоб я возив його як собачку до них за місто", - обурено сказав Дмитро.

До слова, батько Жанни Фріске Володимир Борисович також погодився пройти детектор брехні, проте не знайшов вільного часу для цього у своєму графіку.

Нагадаємо, що нещодавно суд зобов'язав родину Фріске повернути невитрачені на її лікування 22 мільйони рублів.

Залиште свій коментар