Шепелєв згадав, як Жанна Фріске з ним попрощалася перед смертю

Ведучий написав книгу про покійну дружину.

Чоловік співачки Жанни Фріске, яка минулоріч померла від раку, ведучий Дмитро Шепелєв розповів, як вона із ним попрощалася.

Шепелєв дав інтерв'ю Андрію Малахову, в якому поділився болісними спогадами. За словами Дмитра, лікарі не давали Жанні жодних шансів і кожен день пара проводила як останній.

"Коли ми повернулися з США у лютому 2015 року, Жанна здавала на очах, вона змінювалася щодня. Вже тоді лікарі були впевнені – дива не станеться. Платон мешкав у будинку разом з нею, а я щовечора, щоранку був поряд з нею, а вдень їздив на роботу. В один з вечорів, коли нам вдалося лишитися удвох, раптом Жанна, яка постійно перебувала без свідомості, прояснилася. Вона сказала: "Я помираю". Це було нашим прощанням за чотири місяці до її смерті. Я жив з цим увесь час, який залишився. Я нікому про це не розповідав", - поділився Шепелєв.

Ведучий зізнався, що впоратися із важкою втратою йому допоміг їхній із Жанною син Платон. Шепелєв розповів, що за день до смерті Жанни повіз Платона на море до Болгарії. Дмитро зізнався, що поїздка була запланована давно, квитки були придбані за місяць

"Поряд з нами син. Чи має він бачити смерть мами? У дитини має бути дитинство і літо. Ми давно планували це, за місяць були придбані квитки. Дитина мала відпочити влітку. Ми полетіли. 14 числа ввечері син гуляв босими ногами по піску і по морю, а 15-го Жанни не стало. Я взяв перший можливий квиток, це високий сезон, лишив сина зі своїм батьком. І повернувся до Москви", - розповів Дмитро.

Він також зізнався, що досі не може поговорити зі своїм сином Платоном про смерть його матері.

"Я постійно думаю, як уже зовсім скоро мені доведеться докладно поговорити з сином про те, що сталося з Жанною. Розповісти, як і чому мама дала йому життя, посміхнулася, приклала до грудей, носила на руках, а потім її не стало", - сказав Дмитро.

Нагадаємо, днями Дмитро Шепелєв представив книгу "Жанна. Любов і хвороба в історії життя Жанни Фріске". У ній ведучий описав непросте лікування Фріске в США і свої спогади про кохану.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: