Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шерон Осборн присоромила батька Меган Маркл: Протверезійте, а потім повертайтесь

Відома телеведуча публічно зробила зауваження Томасу Марклу.

Відома британська телеведуча та дружина легендарного Оззі Осборна Шерон, яка нещодавно розповіла, як дізналася про зради чоловіка, у своєму шоу The Talk публічно присоромила батька Меган Маркл.

Останнім часом батько герцогині Сассекської 74-річний Томас Маркл все частіше спілкується зі ЗМІ та розповідає, що хоче просто відновити стосунки з дочкою і не розуміє, чому королівська сім'я його ігнорує.

Проте, якщо сама Меган ніяк не реагує на гучні заяви батька, то Шерон Осборн в своєму ток-шоу на CBS вирішила обговорити інтерв'ю батька Меган і звинуватила 74-річного чоловіка в пияцтві.

Томас Маркл

Жінка у досить різкій формі звернулася до Томаса Маркла, повідомляє видання DailyMail.

"Це ж абсолютно очевидно, у вас серйозні проблеми з алкоголем. Як очевидно і те, що в останні кілька років ви не були близькі зі своєю дочкою. Спочатку протверезійте, а потім повертайтеся", - сказала Шерон з телеекрана.

Також Шерон вважає, що своїми інтерв'ю Томас принижує Меган і ставить її в незручне становище.

"Просто порадійте за свою дочку. Дозвольте їй жити своїм життям. Вона так гідно поводиться. Ви теж повинні бути хоч трохи гідні її", - додала Осборн, звертаючись до батька Меган.

Меган та принц Гаррі_3
Reuters

Однак, за повідомленням видання друзі Томаса Маркла заявили, що звинувачення Шерон абсолютно голослівні. За їхніми словами, Томас "шокований" заявою телеведучої, бо може лише зрідка дозволити собі келих вина за їжею, проте вживати алкоголь часто він просто не може через проблеми зі здоров'ям.

"Він дуже злий. Не тямить себе від люті. Шерон Осборн його зовсім не знає. Як вона може говорити такі речі?", - заявили обурені товариші Томаса.

Нагадаємо, останнім часом родичі дружини принца Гаррі не полишають надії достукатися до королівської сім'ї за допомогою ЗМІ. Так, днями батько Меган Томас Маркл заявив, що поки з ним не поговорить донька, він не заспокоїться. В той час, як  зведена сестра Меган вирішила повідомити герцогині Сассекській, що своїм ігноруванням вона доведе батька до смерті. А вчора про себе нагадав і зведений брат дружини принца Гаррі, написавши листа королеві Єлизаветі ІІ.

Вибір редакції