Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Свято молодята влаштували у Марракеші.

 У Мережі з’явилися світлини з казкового весілля старшої доньки Валерія Меладзе Інги.

Як ми писали раніше, Інга та її коханий, фінансист з Лондона Норі Вергезе, відгуляли свято ще у перших числах жовтня. Однак тільки зараз видання HELLO поділилося фотозвітом з весілля молодих.

Найважливішу подію у житті Інга та Норі гуляли на батьківщині Вергезе – у Марракеші. На весіллі були присутні родичі з боку нареченої та нареченого.

Зокрема, на весілля доньки прийшов зірковий батько Валерій Меладзе, який не втратив нагоди одягнути національний грузинський костюм.

"Грузинський національний костюм чоха вже давно висів у мене в шафі. Нарешті знайшовся привід надіти його", - сказав Меладзе.

Весілля доньки Меладзе_5
ru.hellomagazine.com

Також на святі були присутні мама нареченої, екс-дружина Меладзе Ірина та їхні молодші доньки.

До самої церемонії молодята підійшли креативно. Вона проводилася трьома мовами – англійською (оскільки на святі були присутні друзі молодят з Лондона), російською та арабською – і була схожа на спектакль. Друзі Норі виконали пісню, Ірина Меладзе прочитала уривок з "Вечорів на хуторі біля Диканьки". Марш Мендельсона було вирішено замінити на "Арабський танець" з "Лускунчика" Чайковського. Звичайно, не обійшлося і без співів Валерія Меладзе.

Цікаво, що на весіллі Інги та Норі не було тамади, окремого місця для нареченого і нареченої. Натомість протягом вечора закохані підсаджувалися за столи гостей, спілкувалися з ними і приймали вітання.

На завершення вечора, коли всі гості перемістилися до внутрішнього двору ресторану, Інга і Норі непомітно зникли, а потім ефектно з'явилися сидячи на марокканських тронах в супроводі музикантів. Спеціально для цього виходу Інга переодяглася в сукню з паєток, а Норі - в традиційний марокканський костюм.

Другий день весілля молодята вирішили провести в пустелі, за 40 кілометрів від Марракеша. Поява нареченого і нареченої на заході було схоже на картинку з казок "Тисячі і однієї ночі".

Весілля доньки Меладзе_2
ru.hellomagazine.com

Нагадаємо, що Інга Меладзе та Нурі Вергезе взяли шлюб у січні 2017 року. Тоді дівчина до РАЦСу пішла не у традиційній весільній сукні, а у штанях. У той день батько Інги Валерій Меладзе не був присутнім на урочистій події, проте на осіннє весілля доньки він приїхав.

До слова, молодята не просто так запланували основне святкування на 7 та 8 жовтня - саме у цей період два роки тому дівчина погодилася вийти заміж за коханого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції