Шинейд О'Коннор шокувала заявою про пережиті тортури та сексуальне насильство з боку матері

Артистка поділилася подробицями стосунків із рідною людиною.

Популярна співачка Шинейд О'Коннор, яка не приховує своїх суїцидальних нахилів, відверто розповіла про своє життя.

Виявляється, артистка пережила тортури та навіть сексуальне насильство з боку нині покійної матері.

Про це 50-річна зірка повідомила у програмі "Доктор Філ" (Dr. Phil.), фрагменти з якої цитує Yahoo. Повна розмова ірландської виконавиці із ведучим з'явиться у Мережі 12-го вересня.

Втім, навіть її уривки містять зізнання Шинейд, шо шокують. Річ у тім, що, за словами О'Коннор, її нині покійна матір Марі знущалася над нею.

"Вона влаштувала камеру тортур. Вона з тих, кому подобається мучити тебе", - ствердила співачка. До слова, її мама загинула в ДТП, коли Шинейд було 19.

Артистка не приховує, що був період, коли вона вісім разів на рік намагалася вкоротити собі віку. А нині зірка планує змінити ім'я, бо "Шинейд О'Коннор вже немає, вона пішла".

Шинейд О'Коннор _2
facebook.com/profile.php?id=100006731236998
Шинейд влітку налякала фанів розпачливим відеозверненням

Нагадаємо, минулоріч Шинейд О'Коннор, маючи схильність до самогубства, зникла безвісти. Згодом, артистка знайшлася із заявою про небажання вчиняти суїцид.

У серпні Шинейд О'Коннор не на жарт сполохала фанів своїм відеозверненням та зізнанням у схильності до самогубства. Після того зірку забрали до лікарні. Пізніше стан Шинейд помітно покращився – артистка навіть почала жартувати про секс із Расселом Брендом. 

Залиште свій коментар