Шон Карр відгуляв байкерське весілля: "З Тимошенками мене більше ніщо не пов'язує"

Екс-чоловік Жені Тимошенко одружився втретє.

Екс-чоловік Євгенії Тимошенко Шон Карр одружився втретє - тепер з британкою Мері Хілл, своєю давньою подругою. Весільна церемонія пройшла у байкерському стилі в Кишиневі (Молдова), пише "Комсомольская правда".

Як розповів Карр, відгуляти весілля в Молдові пара вирішила невипадково.

"Байкерський клуб "Падонки" відзначає своє 12-річчя в Кишиневі, зібралися всі мої друзі, яких неможливо було б привезти в Англію. Це, звичайно, було несподіване рішення, але ми не пошкодували!", - розповів байкер.

Після весілля Шон Карр і Мері Хілл планують повернутися в Англію, а потім хочуть пожити в Іспанії.

На весільну церемонію байкер одягнувся в український національний костюм, а його наречена одягла коротку білу сукню, розшиту візерунками зі сріблястих каменів. Фати у Хілл не було.


На прохання підтвердити або спростувати чутки про вагітність його екс-дружини Євгенії Тимошенко, Карр відповідати не захотів. І додав, що не збирається повертатися в Україну.

"У мене вже нова сім'я. І ні з Женею, ні з Юлією Тимошенко мене більше нічого не пов'язує, не залишилося ніяких відносин. І якщо я приїду на Україну, то тепер вже тільки на концерти разом з групою", - повідомив він.

Молодятам Шону Карру та Мері Хілл кричали "гірко" 300 гостей

Молодятам Шону Карру та Мері Хілл кричали "гірко" 300 гостей

А свій вибір весільного костюма Карр пояснив приналежністю до байкерському клубу.

"У клуб "падонков" я потрапив саме в Україні, тому і вирішив його надіти", - сказав екс-чоловік Тимошенко.

Під час весільної вечірки нареченого і наречену за традицією облили шампанським. Після чого Мері Хілл стала поливати гостей у відповідь.


Крім того, пара вимовила традиційні клятви бути поруч в горі і радості, у хворобі й здоров'ї, поки смерть не розлучить їх. Після чого молодятам проткнули шпилькою пальці, і вони розписалися на аркушах з клятвою кров'ю. Також молодята обмінялися обручками, на шию їм наділи ланцюжки з кулонами, а на голови - чорні картузи з зображенням британського прапора.

На завершення вечора на нареченого чекала неприємність. Під час активних танців з циганами Карр підвернув ногу і увесь  вечір провів у кріслі з льодовим компресом.

Як повідомлялося раніше, Шон Карр планує відгуляти одразу два весілля в різних країнах - в Молдові та Британії. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація