Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шоптенко і Сеітаблаєв розповіли, як їм працювалося із новими партнерами у "Танцях з зірками"

Зірки поділилися враженнями про новий досвід.

Учасники оновленого проекту "Танці з зірками" Ахтем Сеітаблаєв та Олена Шоптенко у студії "Сніданку з 1+1" розповіли, як готувалися до ефіру з новими партнерами.

За умовами шоу, у шостому випуску склад пар змінився. Так, Ахтем танцював із Ілоною Гвоздьовою, а Олена – із Дмитром Комаровим.

Такий досвід актор назвав незвичним.

"Це було незвично, тому що за п'ять тижнів, мені так здається, ми трохи станцювалися. Принаймні, так говорять наші судді. Але допомагало те, що ми працюємо із професійними тренерами і вони дійсно знають, як зробити так, щоб ти почувався більш-менш вільно. Але було незвично", - наголосив Сеітаблаєв.

Олена за колегу не хвилювалася, а свій номер із Комаровим назвала веселим.

"За професійною етикою, недобре лізти у роботу іншого хореографа. Я була впевнена, що вони впораються. Ілона – гарна танцівниця, Ахтем – тут без варіантів. Мені здається, що з будь-якою партнеркою він виглядає прекрасно. Якщо ви запитаєте, як мені було цей тиждень, то мені було дуже цікаво. Мені було дуже весело, мені було складно, безумовно. Але це – моя робота, це був  черговий виклик. Я його із задоволенням прийняла. Я вважаю, що у нас із Дмитром вийшов дуже цікавий номер. Дуже веселий та смішний", - ствердила хореограф.

ВідеоОлена Шоптенко та Ахтем Сеітаблаєв в гостях "Сніданку з 1+1"

Шоптенко втілила образ самурая, в котрому постала із темним волоссям. За словами танцівниці, їй було комфортно після перевтілення.

"У мене таке відчуття, що в душі я – брюнетка. Я вперше приміряла темне волосся і мені сподобалося. Глобально, образ вийшов дуже вдалим: мені в ньому було дуже комфортно, був зручний костюм та можливість виконувати різноманітні колеса та па, якісь трюкові елементи. У нас із Дімою тепер коронна підтримка – "зламай шию" називається. Що я і зробила за сюжетом наприкінці танцю. Як це все робилося? Дуже складно. Дуже довгий грим, приблизно дві із половиною години це тривало. Грим, зачіска, все разом", - розповіла Олена.

До слова, раніше Ахтем у процесі танцю пошкодив м'які тканини литкового м'яза. Дискомфорт тривав декілька днів, втім пара продовжувала тренування.

Саме тому в одному з ефірів під час танцю ф`южн Ахтем та Олена обійшлися без складних підтримок.

У розмові із Людмилою Барбір актор розповів, спілкування із ким його надихає.

"Ми живемо у такий час. З одного боку – це дуже складно. Але цей час висвітлює так багато героїчних людей, які роблять надзвичайні речі. Не завжди і необов'язково це на фронті. І в повсякденному житті є люди, якими можна захоплюватися, тому що вони роблять не тільки вчинки для себе. І сьогодні якраз такий чоловік мужній, це – Віктор Кардаш. Він, безумовно, надихає на те, щоб рухатися далі", - зазначив Ахтем.

Для Шоптенко сім'я та близькі люди є одночасно і підтримкою, і натхненням

"Звичайно, і якісь нові люди у житті. Мене, насправді, дуже надихає Ахтем. Своїми працелюбністю та цілеспрямованістю, своїми танцювальними здібностями. Так класно, коли ти можеш працювати з людиною та одночасно надихатися від того, що він робить. І створювати при цьому якийсь гарний продукт", - підкреслює хореограф.

Ахтем у студії "Сніданку з 1+1" постав у спортивному одязі та футболці із логотипом "Переможці".

Справа в тому, що актор візьме участь у благодійному забігу під час Київського марафону. Він відбудеться у столиці восьмого жовтня, а учасники збиратимуть кошти на спортивний протез для ветерана АТО з Миколаївщини Віктора Кардаша. Частина суми стартового внеску з благодійної дистанції 2 км “Переможці” буде передана на реалізацію ініціативи.

ВідеоХореограф Віктор Кардаш, що втратив ногу в АТО, мріє відновити заняття спортом

До слова ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв вже зібрав десять тисяч гривень на протез для героя завдяки організованій ним екскурсії за лаштунками студії.

Зіркову руханку як підготовку до такого забігу провела Олена Шоптенко просто на подвір'ї телеканалу "1+1".

Нагадаємо, у шостому прямому ефірі "Танців з зірками" жодна пара не покинула проект. Голосування за зірок триватиме до наступного випуску.

Залиште свій коментар

Вибір редакції