Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шоптенко пригадала, як виступала у зіпсованій Комаровим сукні на паркеті "Танців з зірками"

Олена розповіла про курйозний випадок у прямому ефірі шоу.

Після завершення оновлених "Танців з зірками" Олена Шоптенко зайнялася своїми обов’язками дружини, йдеться у "Світському житті".

За словами зірки, вона повернулася в родину.

"Я приготувала їсти, наповнила холодильник, влаштувала побут", - ділиться хореограф.

У фіналі шоу пара Олени Шоптенко та Ахтема Сеітаблаєва вразили глядачів проникливим кримськотатарським танцем.

"Я так хвилювалася, дуже. По-перше, танець дуже специфічний сам по собі, народний танець. Там є техніка рук. По-друге, тема така, дуже болісна. Ахтем мені майже кожного дня каже про те, що йому приходять постійно повідомлення у соцмережі про те, що усі в захваті від того, як ми виконали цей танець", - зазначила Олена.

ВідеоОлена Шоптенко зізналася, що Дмитро Комаров перед її виступом облив їй сукню

Перед виходом Шоптенко на сцену Дмитро Комаров розбив келих вина поруч із танцівницею та залив її сукню. Зірка розповіла, як виходил із непростої ситуації.

"Ми зійшлися із Комаровим на тому, що він мені помстився за той танець, котрий ми танцювали разом. Тому що в тому танці, якщо ви пам’ятаєте він був гейшею, а я – самураєм, я наприкінці відкручую йому голову, звертаю шию. Червоне вино мені полетіло на бежеву сукню, стилісти, хвалити Бога, знайшли прекрасніший вихід: вони просто облили всю сукню, весь поділ для того, щоб це виглядало хоч якось у стилістиці. Тому що інакше це було неможливо відіпрати так швидко. Вона через це стала трохи важчою, ця сукня, плюс до всього стала трохи довшою. Плюс пісок. Я танцюю і розумію, що просто перечіпляюсь. Там був невеликий осколок, але його вчасно витягли. Перед тим, як я надягала туфлі, стилісти швиденько почистили мені взуття, слава Богу ", - пригадала Олена.

Нагадаємо, Олена Шоптенко та Ахтем Сеітаблаєв стали фіналістами "Танців з зірками". Вони змагалися за перемогу із парами Могилевська-Кузьменко та Дорофєєва-Кот. Врешті, тріумфаторами проекту стали Наталя та Ігор.

Залиште свій коментар

Вибір редакції