Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шоптенко провела танцювальну руханку для зірок заради доброчинного забігу "Переможці"

У заході взяли участь Ахтем Сеітаблаєв, Єгор Гордєєв та "Міс Україна-2017".

Зіркові фандрайзери забігу “Переможці” на дистанцію два кілометри, що відбудеться восьмого жовтня в рамках восьмого міжнародного Київського марафону Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 (організатор – компанія Run Ukraine), взяли участь у танцювальній руханці, яку провела учасниця "Танців з зірками" Олена Шоптенко.

Незважаючи на прохолодну погоду, до тренування долучилися «переможці» Олексій Аванесян та Дмитро Блохін, ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв, Міс Україна- 2017 Поліна Ткач, актор Ахтем Сеітаблаєв, волонтери Анна Гвоздяр та Лілія Болбат, родина програміста – Артем та Зінаїда Козяри разом з двома донечками, журналіст, режисер монтажу, волонтер збройного порталу Юлія Зоран, спортсменка Людмила Міняйло, президент фонду "Мистецька скарбниця", співзасновниця "Коронація слова" Тетяна Логуш, керівник програми місцевого економічного розвитку, Western NIS Enterprise Fund Ірина Озимок, партнер проекту Ігор Захаренко.

Зіркова руханка від Шоптенко_7
прес-служба каналу "1+1"
Зіркова руханка від Олени Шоптенко

На кошти від участі у забігу буде придбано спортивний протез для ветерана АТО – Віктора Кардаша

До спортивної події лишилось чотири дні. Запрошуємо всіх приєднатися до благодійного забігу на 2 км "Переможці" у Києві восьмого жовтня.

ВідеоАхтем Сеітаблаєв та Олена Шоптенко тренують учасників благодійного забігу

Зареєструватися можна тут  50% стартового внеску для участі в доброчинному забігу буде спрямовано на придбання спортивного протеза для ветерана АТО, одного з “Переможців” Віктора Кардаша та психологічну реабілітацію ветеранів.

Зіркова руханка від Шоптенко_4
прес-служба каналу "1+1"
Зіркова руханка від Олени Шоптенко

Віктор Кардаш – ветеран АТО, герой проекту "Переможці" з Миколаївської області. Хореограф до війни. У АТО він пішов добровольцем, воював в Донецькій області. Мужньо пройшовши через десятки ворожих обстрілів, Віктор отримав поранення під час військових навчань. Ноги йому розірвало осколками від снаряда АГС, який розірвався поруч. Лікарям вдалося врятувати ліву ногу, праву довелося ампутувати. Віктор не здався перед життєвими обставинами, зустрів у госпіталі свою долю, і освідчився своїй супутниці на презентації проекту "Переможці". Мріє продовжити займатися танцями, тому йому потрібен спортивний танцювальний протез.

Зіркова руханка від Шоптенко_5
прес-служба каналу "1+1"
Зіркова руханка від Олени Шоптенко

"Можливість займатися хореографією та спортом для мене є важлива частина шляху повернення до повноцінного життя. Я б хотів подякувати всім, хто підтримує мене та надсилає кошти, всім, хто планує долучитися до благодійної дистанції та бігти разом зі мною. Дякую моїй дружині яка підтримує і буде бігти разом зі мною", – зазначив Віктор Кардаш.

Спортивний протез коштує 261 655, 71 грн. Фандрайзерам вже вдалося зібрати 126 198, 87 грн, треба знайти ще 135 456, 84. Його встановлять спеціалісти з "Ортотех-сервіс".

Зіркова руханка від Шоптенко_6
прес-служба каналу "1+1"
Герой АТО - Віктор Кардаш

У зборі коштів “Переможців” підтримала рекордна кількість фандрайзерів. На порталі Української біржі благодійності кошти на спортивний протез для Віктора збирають телеведучі Соломія Вітвіцька, Єгор Гордєєв та Сергій Іванов, дружина Віктора, Ольга Кардаш, засновник благодійної організації “Серце воїна” Роман Торговицький, Міс Україна- 2017 Поліна Ткач, актор Ахтем Сеітаблаев, Президент ГО "Всеукраїнської федерації Здоровий спосіб життя", чемпіонка світу з плавання на 5 км oceanman, спортивний журналіст Власта Шовковська,  волонтери Анна Гвоздяр та Лілія Болбат, родина програміста – Артем та Зінаїда Козяри, журналіст, режисер монтажу, волонтер збройного порталу Юлія Зоран, спортсменка Людмила Міняйло, доброволець-медик, командир добровольчого медичного батальйону "Госпітальєри" Яна Зінкевич, президент фонду "Мистецька скарбниця", співзасновниця "Коронація слова" Тетяна Логуш, тренер, інструктор в тренажерному залі Кулаковський Слава, чемпіон України з плавання, співзасновник громадської ініціативи "Доступно.UA" Дмитро Щебетюк, керівник програми місцевого економічного розвитку, Western NIS Enterprise Fund Ірина Озимок.

Зіркова руханка від Шоптенко_2
прес-служба каналу "1+1"
Зіркова руханка від Олени Шоптенко

“Це найменше, що ми можемо зробити для тих героїв які захищають наші кордони. Хлопці втрачають кінцівки. Долучайтеся, допомагайте нам зібрати на найкращі та спортивні протези. Допомагаймо пану Віктору, його дружині та їхній майбутній дитині, яка народиться у вільній країні”, –  розказала про мету участі у благодійному забігу Тетяна Логуш. 

Зіркова руханка від Шоптенко_1
прес-служба каналу "1+1"
Зіркова руханка від Олени Шоптенко

Ми дякуємо нашим фандрайзерам та нагадуємо, що збір коштів триватиме до 15 жовтня. Долучитися до благодійної ініціативи можна за посиланням.

Благодійний забіг “Переможці” в Києві розпочнеться восьмого жовтня о 09:30. Старт – з Майдану Незалежності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції