Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шоптенко розповіла, як у неї склалися стосунки з сином чоловіка від попереднього шлюбу

Також танцівниця зізналася, чи привітав її з народженням первістка екс-чоловік Дмитро Дікусар.

Хореограф Олена Шоптенко, яка 9 червня народила первістка, розповіла, як порається з роллю молодої мами, йдеться у "Світському житті".

Після народження сина Олена не стала сидіти у декреті і практично одразу повернулася до роботи. За словами Шоптенко, вона не бере малюка з собою до танцювальних залів. Натомість артистка віддає перевагу прогулянкам сина з нянею у парку на свіжому повітрі.

Також Олена поділилася, що постійно годує сина своїм молоком, де б не була. Для цього у хореографа є спеціальна сумка.

"Я зціджую молоко і лишаю, у мене з собою є спеціальна сумочка, з елементом охолоджуючим, я туди все складаю і воно свіже холодне приїздить додому", - прокоментувала танцівниця.

Щодо того, чи стала вже танцівниця повертати допологову форму – вона відповіла заперечливо.

"Для мене важливіше годувати дитину, щоб вона була здорова, щоб отримала максимум того, що я можу дати фізіологічно. Тому я не форсую, не навантажуюся сильно. Я все лайтово роблю, виключно для підтримання координаційних моментів", - пояснила Шоптенко.

ВідеоХореограф Олена Шоптенко розповіла про догляд за тримісячним сином

Минулого сезону «Танців з зірками» Олена Шоптенко вже була вагітною, а нині, одразу після народження дитини, стала головним хореографом шоу. Щиросердні зізнання – в інтерв’ю! 

Хореограф Олена Шоптенко розповіла про догляд за тримісячним сином

Артистці та її чоловіку Олексію за малюком допомагають доглядати няні.

"Є няня. Чудова жінка, яку ми досить швидко знайшли. У нас є ще одна няня, яка на вихідні приходить іноді", - сказала Шоптенко.

Зауважимо, що якщо для Олени Шоптенко малюк став первістком, то для її чоловіка Олексія – це вже другий син. Від попереднього шлюбу у Олексія є дитина.

У коханого Олени є досвід у вихованні дітей, який часто стає у нагоді.

"Він вмикається у той момент, коли у мене паніка, чи істерика. Спочатку він був маленький зовсім, ти не знаєш, як вчинити, куди ту трубочку вставити, мені страшно зробити боляче. І тут батько з холоднокровним розумінням, що треба рятувати, вмикався, вставляв все, куди потрібно. Він мене підстраховує", - прокоментувала Олена допомогу чоловіка.

За словами Шоптенко, їй вдалося налагодити добрі стосунки з сином чоловіка від першого шлюбу Віталієм. Олена зауважила, що хлопець дуже любить молодшого братика.

"Дуже чудові стосунки у нас з Віталіком, скажімо, він нам позичає на вихідні свою няню. Головне, що Віталік дуже любить братика, він купує йому іграшки, дарує свої, він йому дуже подобається. Він постійно говорить йому, який він гарненький. Мені здається, у них відбувся такий чудовий контакт", - сказала Шоптенко.

Також хореограф зізналася, що екс-чоловік Дмитро Дікусар привітав її з народженням первістка.

"Ми з Дмитром спілкуємося, у нас гарні стосунки, він мене привітав. Побажав мені веселощів, наснаги, терпіння. Мені було дуже приємно", - поділилася Шоптенко.

Нагадаємо, раніше Олена Шоптенко розповіла, як минули пологи. Зірка поділилася, чи був присутнім на пологах її чоловік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції