Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шостий епізод "На ножах": Ольга Фреймут врятує київський ресторан від чвар у колективі

Ведуча проекту та Дмитро Борисов спробують допомогти "Виноградному двору".

Сьогодні о 22:00 на телеканалі "1+1" глядачі побачать шостий епізод нового реаліті-шоу "На ножах". Ведуча Ольга Фреймут та експерт-ресторатор Діма Борисов вирушать на допомогу київським ресторану "Виноградний двір", розташованому на Виноградарі.

Історія створення "Виноградного двору" - дуже зворушлива, адже його власниця Тамара вмовила свого чоловіка вкласти в ресторан гроші, які сім'я довгий час і з величезними труднощами збирала на квартиру в Києві.

Тамара 20 років пропрацювала офіціанткою, зібрала професійну команду для ресторану, закупила техніку. Але справи не йдуть, і відвідувачі обходять "Виноградний двір" стороною.

Персонал ресторану не поважає Тамару. Так, шеф-кухар навіть не пустив Ольгу Фреймут на кухню, незважаючи на те, що її запросила сама власниця. Ведучій проекту довелося згадати методи, які їй допомагали потрапляти до закладів у проекті "Інспектор Фреймут".

Фреймут на ножах_2
прес-служба каналу "1+1"
Дивіться шостий епізод "На ножах" щовівторка о 22:00 на "1+1"

Для того, щоб продемонструвати персоналу "Виноградного двору" необхідність цінувати комфортні умови роботи, а також об'єднати команду, Ольга Фреймут придумала цікаве завдання. Всі кухарі та офіціанти вирушать на цілий день на кухню санаторію для людей похилого віку, де персонал з великою любов'ю готує здорову їжу з бюджетом 2,5 гривні на людину.

Чи зможе команда "Виноградного двору" прийняти зміни, які підготував їм проект "На ножах", дивіться в шостому епізоді проекту 24 травня в 22.00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції