"1+1" здійснить мрію переможця шоу "Танцюю для тебе"

Головний приз проекту "Танцюю для тебе" – здійснення мрії близької людини – вибороли Марат Нудель та Катерина Кузнєцова.

Цієї суботи, 8 листопада, пара перемогла у фіналі танцювального змагання "Танцюю для тебе". Саме за них віддала голоси більшість глядачів каналу "1+1". Це означає, що тітка Марата, Рівіль Кофман, заради якої молоді люди брали участь у шоу, втілить мрію свого життя – відкриє "Дім казки" для онкохворих дітей. На його створення пані Кофман отримала від каналу "1+1" чек на 250 тисяч гривень. Також для "Дому казки" в Інституті онкології буде надано спеціальне приміщення, а будівництво підтримають спонсори.

"Сухишвили" выступают в Киеве
dance.1plus1.ua
Марат та Катя перемогли у шоу
"Такі проекти потрібно створювати! – сказала Рівіль Кофман після гала-концерту. – Якщо ви хочете допомогти комусь іншому, це завжди справджується швидше, ніж якби ви просили для себе".

Друге місце у шоу "Танцюю для тебе" посіли Дядя Жора та Ірина Бочай. На паркеті вони виборювали можливість дати гідну освіту усім вісьмом дітям Ірини. Канал "1+1" подарував родині Бочай машину "Шкода Фабіа", а "Наше Радіо" - музичний центр. Також сім'я Бочай отримала від організаторів 25 тисяч гривень. Генеральний директор каналу "1+1" Олександр Ткаченко у прямому ефірі звернувся до мера Києва з проханням забезпечити достойним житлом велику родину Ірини Бочай.

Олег Лісогор та Мар’яна Гординська посіли третє місце. Пара танцювала заради мрії коханого Мар’яни – відкрити майстерню з ремонту інвалідних візків. Мар’яна з нареченим отримали чек на 25 тисяч гривень від організаторів проекту і ще 20 тисяч гривень від Національної Асамблеї інвалідів України. Також закохані отримали путівки на відпочинок від спонсорів.

"Танцюю для тебе" - унікальний формат для українського телебачення, що поєднав видовищність шоу та значимість соціального проекту. Вісім учасників проекту змагалися за втілення мрії близької людини. Пару мрійникам склали зірки шоу-бізнесу та спорту. І хоча щоефіру проект залишала одна пара, організатори шоу не залишили без уваги жодного учасника. Кожен вибулий отримав грошовий чек від каналу "1+1", а до здійснення мрії були долучені спонсори.

дядя жора, ірина бочай
dance.1plus1.ua
Дядя Жора та Ірина Бочай посіли друге місце у "Танцюю для тебе"
За словами режисера проекту "Танцюю для тебе" Андрія Дончика, історії учасників та гостей програми допоможуть людям не втрачати віру в себе, оптимізм та власні сили, а також зрозуміти, що здійснити мрію близької людини – набагато простіше, ніж іноді здається.

Поспілкуватись з героями проекту, переглянути фото та відео закадрового життя, поділитись враженнями та поставити запитання будь-кому з учасників проекту ви зможете на Інтернет-сайті dance.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: