4,6 млрд. доларів для Голівуду

За перші шість місяців цього року найбільші голівудські студії заробили на прокаті своїх фільмів за кордоном 4,6 мільярда доларів.

4,6 млрд. доларів для Голівуду
Голівуд хоче заробити цього року 10 млрд. доларів.
За перші шість місяців цього року найбільші голівудські студії заробили на прокаті своїх фільмів за кордоном 4,6 мільярда доларів. Як повідомляє "Variety", це на 13 відсотків більше, ніж за той же період 2006 року і на 25 відсотків більше, ніж 2005 року.

Майже третину цієї суми зібрали головні "локомотиви" прокату - фільми "Пірати Карибського моря. На краю світу", "Людина-павук 3" і "Шрек 3", сукупні збори яких перевищили півтора мільярди доларів.

Зараз очевидно, що третьому "Шреку" не вдасться повторити міжнародний касовий успіх другої частини, так само як і тріквелу "Піратів Карібського моря", лише збори "Людини-павука 3" перевищили досягнення двох перших серій.

Аналітики відзначають, що іноземний прокат традиційно є порятунком для багатьох американських фільмів, які були прохолодно зустрінуті на батьківщині.

Так, в першій половині 2007 року не показали серйозних фінансових досягнень в США картини "Зодіак", "Жнива" та "Ідеальний незнайомець", але зуміли зібрати непогану "касу" за кордоном.

Експерти сподіваються, що за умови збереження нинішніх темпів зростання касових зборів, Голівуду вдасться подолати цього року психологічно важливий кордон в 10 мільярдів доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: