"Акваріум" випустив подвійний концертний альбом

Гурт "Акваріум" видав концертний альбом під назвою "Записки о Флоре и Фауне", до нього увійшло два диски.

Компанія SoLyd Records випустила новий концертний альбом групи "Акваріум". До нього входять два диски. Альбом отримав назву "Записки о Флоре и Фауне".

Концерт був записаний в Санкт-Петербурзі (Ленінграді) у гуртожитку інституту імені Бонч-Бруєвича ймовірно влітку 1982 року. При цьому сам Борис Гребенщиков зазначає, що не збереглося ні фотографій виступу, ні яких-небудь достовірних спогадів про нього. Наприклад, на сайті "Акваріума" у середині листопада з'явилося повідомлення, згідно з яким концерт був записаний в 1983 році.

Разом з Гребенщиковим в концерті брали участь Андрій Романов, Всеволод Гаккель і Михайло Файнштейн. "Запис показує співдружність "Акваріума" - коли ніхто не заморочувався точними нотами, а всі просто грали від повноти душі і для спільної радості", - розповів БГ.

Раніше в 2010 році група "Акваріум" вже встиг видати кілька концертних альбомів. У серпні був випущений збірник "Наша жизнь с точки зрения деревьев", до якого увійшли пісні, записані під час виступів у 1988-1989 роках. У лютому в продаж поступив диск "День радости", записаний під час концерту в Єкатеринбурзі 14 грудня 2009 року.

Читайте також:

Гребенщиков у Києві розповів про шкідливі звички

Гребенщиков відповів на звинувачення у пропаганді гомосексуалізму

Гребенщикову зробили операцію в Берліні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: