Альбом Джексона просочився в Інтернет за тиждень до релізу

Альбом поп-короля Майкла Джексона під назвою "Michael" з'явився в Інтернеті раніше, ніж планувався офіційний реліз.

Новий альбом Майкла Джексона "Michael" був нелегально викладений в Інтернет за тиждень до офіційного релізу. Пісні можна було виявлено на файлообмінниках вже 6 грудня, при тому, що пластинка надійде в продаж 14 грудня.

Компанія Sony, що володіє правами на альбом, ніяк не прокоментувала ситуацію. Нагадаємо, що навесні 2010 року вона уклала договір із спадкоємцями Джексона. У рамках цієї угоди компанія планує за сім років випустити десять нових альбомів виконавця. Диск "Michael" є першим з них.

Платівка включає раніше пісні Майкла, які раніше не видавалися, допрацьовані вже після смерті виконавця. У роботі над матеріалом для диска брали участь Ленні Кравіц, 50 Cent.

Альбом "Michael" встиг зібрати суперечливі відгуки ще до виходу. Зокрема, Ренді Джексон, брат Майкла, назвав платівку підробкою. За словами Ренді, не у всіх піснях з диска звучить голос Майкла. Пізніше 27-річний пародист Рікі Галліано заявив, що в жовтні 2010 року записав ряд треків за пропозицією людини, особа якої не уточнюється. При цьому його попросили якомога більше правдоподібно імітувати голос Майкла Джексона. Галліано вважає, що саме записані ним вокальні партії були використані в піснях з нового диска.

Читайте також:

У новому альбомі Майкла Джексона "записався" пародист

Новий альбом Майкла Джексона отримав назву

Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: