Альбом Сьюзан Бойл став найочікуванішою новинкою

Вісім місяців тому ніхто не знав про Сьюзан Бойл, а сьогодні її альбом "I Dreamed а Dream" став наочікуванішим за кількістю попередніх замовлень.

Дебютний альбом шотландської поп-зірки Сьюзан Бойл "I Dreamed а Dream", вихід якого заплановано на 23 листопада, встановив рекорд за кількістю попередніх замовлень, що надійшли від користувачів Інтернету-магазина Amazone.

За словами голови музичного відділу Amazon Джуліана Монахана, "це неймовірний успіх і свідчення того, що вона (Бойл) завоювала серця людей у всій Британії, Америці та інших країнах світу", адже "всього вісім місяців тому ніхто не знав про талант Сьюзан Бойл".

Всесвітню популярність 48-річній Сьюзан Бойл принесло виконання в шоу "Британія шукає таланти" пісні I Dreamed A Dream з мюзиклу "Знедолені". Дивний по красі голос непримітної на вигляд шотландки став предметом захоплення у всьому світі. В Бойл з'явилася армія шанувальників, і багато хто пророкував їй перемогу в конкурсі. Проте у фіналі конкурсу вона поступилася першим місцем танцювальному колективу Diversity. Не витримавши такого удару, Бойл опинилася на межі нервового зриву і була доставлена в приватну клініку прямо з готелю, де жили фіналісти. На початку червня її виписали з клініки.

Читайте також:

Бон Джові заспіває із Сьюзан Бойл

Дебютний альбом Сьюзан Бойл став лідером продажу за три місяці до виходу

Сьюзан Бойл стала гламурною дівою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: