Альбом "Тату" допоможе дітям

Учасниці дуету "Тату" вирішили допомогти дітям. Усі гроші за скачування альбому реміксів Waste Management Remixes підуть у благодйний фонд.

тату
Гурт "Тату"
Юля Волкова і Олена Катіна з дуету "Тату" виклали в Інтернет новий подвійний альбом реміксів Waste Management Remixes, прибуток від продажу якого буде направлено ​​до фонду Чулпан Хаматової і Діни Корзун "Подаруй життя".

Купити платівку "татушок" можна на сайті Kroogi, а заплатити за неї доведеться мінімум 200 рублів. Схема "завантаж і заплати, скільки захочеш" (200 рублів - мінімальний внесок) дуже популярна на Заході, і завдяки таким акціям зарубіжні зірки збирають солідні суми на благодійні потреби.

За словами Олени, для них з Юлею цей проект не піар-акція.

"Ми хочемо допомогти хворим дітям. Для нас це дуже важливо, - сказала Катіна. - І якщо завдяки нашим слухачам ми зможемо допомогти хоча б одній дитині, це буде для нас великим щастям".

Чулпан Хаматова, у свою чергу, зізналася: "Я рада за нас, тому що ця допомога, безумовно, необхідна дітям з онкологічними та гематологічними захворюваннями. Я рада за групу "Тату", що вони взяли участь у такій акції. Я рада за користувачів Інтернету, за людей, які придбають ці платівки. А за них можна порадіти двічі: вони, завантажуючи альбом хорошої музики, будуть ще й допомагати дітям. Я вважаю, що саме колективний спосіб благодійності - найефективніший".

Читайте також:

"Татушка" Юля Волкова позбулась силікона

"Татушка" Юля Волкова виходить заміж і емігрує з Росії

Юля "татушка" зробила собі силіконові губи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: