Аліна Гросу стане наймолодшою учасницею "Танцюю для тебе"

Молода співачка Аліна Гросу стане учасницею телешоу "Танцюю для тебе".

Аліна Гросу візьме участь в телешоу - "Танцюю для тобі". На телеканалі "1+1" стартує новий третій сезон телешоу "Танцюю для тебе" і цього сезону в проекті з'явиться наймолодша учасниця шоу за всю його історію - співачка Аліна Гросу.

Продюсери програми подзвонили мамі Аліни Гросу і запропонували співачці взяти участь в новому сезоні "Танцюю для тебе". Для батьків Аліни і для неї самої це стало повною несподіванкою, але після родинної наради, було прийнято позитивне рішення.

Оскільки навчання, тренування і зйомки передачі займуть велику частину часу співачки, проте Аліна готова витримати будь-який графік, адже бути на сцені – для неї справжнє щастя.

"Я ні на секунду не сумнівалася, говорить Аліна Гросу, - для мене величезна честь і велике задоволення брати участь в цьому проекті! Жодного "проти" і багато "за"!

Також юну співачку не бентежить той факт, що її суперниками будуть дорослі артисти: 

"Більш того, мені навіть приємно, що багато моїх "суперників" старші за мене. Це означає, що мене прирівнюють до дорослих артистів, ставлять на одну планку з ними. А від цього азарт лише розгорається".

Читайте також:

Женя Тимошенко запросила Аліну Гросу в гості

Аліна Гросу шокувала стилем "садо-мазо"

Аліна Гросу в Індії втратила свідомість

Віталій Козловський роздягнув Аліну Гросу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: