Алла Пугачова розплакалась на прощальному концерті

7 квітня Алла Пугачова дала сольний концерт у Кремлівському палаці.

Перший з трьох запланованих концертів Алли Пугачової в рамках презентації нової сольної програми "Сни про любов" завершився в середу в Державному Кремлівському палаці, Примадонна російської естради виконала 28 пісень, а у фіналі шоу мало не розплакалася.

Це перший концерт, який співачка дала за останніх 11 років. Всупереч інформації ЗМІ про те, що Пугачовій не вдалося продати всі квитки на презентацію нової сольної програми, концертний зал Кремлівського Палацу був заповнений практично повністю.

Вартість квитка починалася від 2,5 тисяч рублів і доходила до 40 тисяч. Подробиці шоу трималися в таємниці до останнього моменту. У результаті в сет-листі Пугачової опинилося 28 пісень, дві з яких ("Примадонна" і "Я відлітаю") виконала "на біс".

Основну частину програми склали пісні з останніх виданих альбомів співачки "Запрошення на захід" (2008) і "Живи спокійно, країна" (2003).

Концерт був повністю сольним. Жоден з дуетів, про можливість яких мовилося раніше - наприклад, з Софією Ротару - цього вечора так і не відбувся.

У VIP-партері можна було помітити співака Іосифа Кобзона, модельєра Валентина Юдашкіна, художнього керівника театру "Сучасник" Галину Волчек, поета Іллю Рєзніка, продюсера Катерину фон Гечмен-Вальдек, актора Володимира Етуша.

Алла Пугачова (Фото: newsmusic.ru)
Алла Пугачова майже розплакалась на прощальному концерті
Знайшлося місце в програмі й для старих пісень, таких як "Позови меня с собой" і "Айсберг". Глядачі, що прийшли на концерт, зустрічали ці пісні з особливим ентузіазмом, підспівували, а у фіналі їх виконання аплодували стоячи.

Пісню "Ти там, я там", під яку на сцені демонструвався відеоряд з назвами міст, по яких пройде майбутній концертний тур, Пугачова виконала, спустившись зі сцени в залу. Понести всі букети від захопленої публіки співачка не змогла: їй допомагали декілька охоронців.

У фіналі концерту Алла Борисівна майже розплакалася, звернувшись до публіки: "Стійте, я хочу запам'ятати вас так. Я стою перед вами, а ви стоїте переді мною. Хай сьогодні ввечері мені запам'ятається це найбільше протистояння".

Концертом 7 квітня і презентацією програми "Сни про любов" розпочалося "офіційне прощання співачки зі сценою". Після двох концертів 8 і 9 квітня, а також ювілейного концерту "З Днем народження, Алла!" на честь 60-річчя співачки, який відбудеться 15 квітня в "Лужниках", Алла Борисівна планує відправитися в останній гастрольний тур "Від квітня до квітня" по Росії і СНД.

Концерт Пугачової в Києві відбудеться 22 квітня.

Читайте також:

Пугачова сьогодні дасть прощальний концерт

Пугачова рятує племінника-наркомана

Тимошенко написала про свої почуття до Пугачової

Пугачова припиняє концертну діяльність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: