Аллі Пугачовій заклеїли рот рожевим скотчем

Алла Пугачова попросила глядачів пересісти на перші ряди під час концерту, адже зала була заповнена лише наполовину.

Днями відбувся концерт "Пісні для Алли". Цієї події чекали давно. Рок-виконавці ретельно записували ремейки на пісні Алли Пугачової. Сама Примадонна буквально щодня контролювала процес підготовки. Подивитися на те, як рокери переспівали хіти Алли, зібралися: Філіп Кіркоров, Надія Бабкіна, Сергій Звєрєв, Саті Казанова, Гарік Харламов, Гарік Мартиросян, Валентин Юдашкін, Борис Моїсеєв та інші.

До моменту початку концерту виявилося, що п'ятитисячна зала була заповнена наполовину. Причому розкупили тільки найдешевші квитки.

"Дорогі друзі з балконів, я прошу вас, зійдіть в партер, - звернулась Примадонна до глядачів. - Все від вас залежить, ви це розумієте? Нам потрібен кадр, тепер ви не просто глядачі, а учасники нашого шоу".

Глядачі соромилися, і Алла Борисівна мало не за руку відводила людей на вільні місця, щоб заповнити залу.

Концерт проходив під девізом "Ти мовчи, ми заспіваємо", який Алла Борисівна сприйняла буквально. Коли вона вийшла на сцену, рот Примадонни був заклеєний рожевим скотчем. Зігравши пантоміму разом з ведучим вечора Олексієм Кортнєвим, Пугачова нарешті відліпила скотч і почала розповідати про свій статус радіоведучої:

"Як добре на радіо "Алла" - не треба зачісуватися, фарбуватися, можна просто прийти - все одно не видно", - жартувала Примадонна.

Читайте також:

У день народження Пугачова розказала про пластичні операції

Алла Пугачова і Максим Галкін вже півроку не разом

Пугачова не позбавляла свого молодшого онука спадщини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: