Англійський Брістоль визнано "наймузичнішим" містом

В англійському місті Брістоль народилась найбільша кількість музикантів на усю Великобританію.

 У Брістолі народилася найбільша кількість музикантів по відношенню до кількості населення, ніж у будь-якому іншому місті Великобританії. Про це свідчать результати дослідження компанії PRS For Music.

Організація, що займається збором авторських відрахувань для виконавців, проаналізувала дані про місце народження 65 тисяч артистів, які користуються її послугами. Отриману інформацію порівняли з кількістю населення в тих чи інших містах.

Слідом за Брістолем в списку йдуть Кардіфф, Уейкфілд, Глазго, Челтенхем і Едінбург. Ліверпуль, родом з якого найвідоміша британська група The Beatles, зайняв у рейтингу 18-ий рядок. Лондону, в якому постійно проживає найбільше музикантів, зайняв у списку рідних для них міст 26-е місце.

"Культурна атмосфера цього міста завжди мала у своєму розпорядженні сприятливі умови для розвитку еклектичної музики", - пояснив першість Брістоля глава PRS Річ Елліс.

У Брістолі сформувалися такі музичні колективи як Tricky, Massive Attack і Portishead. Це місто вважається батьківщиною тріп-хопу, який також називають "бристольскою хвилею" або "Брістольський саунд".

Цікаво, що Брістоль також був визнаний "чесним" містом Великобританії згідно з результатами дослідження, проведеного три роки тому. Тоді дослідники залишали різні цінності - від гаманців до мобільних телефонів - без нагляду на вулицях в різних містах Великобританії. При цьому всі речі були забезпечені ім'ям і контактним номером власника. Жителі Брістоля повернули власникам 64 відсотка знахідок, у той час як у середньому по країні цей показник склав лише 38 відсотків.

Читайте також:

Ватикан визнав бітлівський "Revolver" кращим альбомом сучасності

Папа Римський номінований на престижну музичну премію

Cтудію Abbey Road включили в список культурних цінностей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: