"АнтитілА" затягнули у любовний трикутник "Рожевих дів"

Нещодавно гурт "АнтитілА" випустив у світ новий трек - "Рожеві діви".

Гурт "АнтитілА", який підкорив глядачів своїм майстерним переспівом пісні "Вечно молодой, вечно пьяный" гурту Смысловые Галлюцинации, випустив новий трек - "Рожеві діви".

Хоча новою пісню можна назвати з великою натяжкою. В репертуарі гурту вона з’явилась ще на початку року, майже одразу після виходу першої платівки "Будувуду". Постійні відвідувачі, а особливо відвідувачки, столичних клубів, де виступають "АнтитілА", вже давно полюбили цю пісню і співають її в унісон з фронтменом і автором Тарасом Тополею під час концертів.

"Чи будемо ми знімати відео на пісню "Рожеві діви"? Не просте для нас запитання… Зараз в нашому репертуарі багато пісень, і нових і вже не зовсім нових, на які хотілося б зробити відео, - каже Тарас Тополя. - Нам важко зорієнтуватись, тому що в кожну пісню "АнтитілА" без перебільшення вкладають і серце і душу. Тому, напевно, ми вчинимо вже перевіреним способом: звернемось до шанувальників нашої творчості за порадою. Так було з кліпами "Будувуду" і "Вибирай!", ми організували опитування серед друзів і знайомих і вже тоді приймали рішення".

На противагу пісні "Вибирай!" із соціальним змістом, відео якої зараз в ротації, "Рожеві діви" розкривають вічну тему любовного трикутника, але трохи з "рожевим" забарвленням. У пісні головний герой бореться за своє кохання не з рівноцінним суперником, а, як можна здогадатись вже із самої назви пісні, із суперницею, що ще більше драматизує сюжет і розпалює пристрасті.

Читайте також:

"Антитіла" переспівали "Смысловые Галлюцинации"

Козловський, Могилевська та Ані Лорак записали пісню про Джексона

15 тисяч людей розділили гарячу ніч з Tiesto

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: