"Аватар" наблизився до "Титаніку" за касовими зборами в Північній Америці

Аватар наблизився до чергового рекорду.

Картина Джеймса Камерона "Аватар" зібрала за підсумками вихідних 30 мільйонів доларів, зберігши лідерство в північноамериканському прокаті.

"Аватар" утримує лідерство в домашньому прокаті сьомий тиждень поспіль. Всього в прокаті Північної Америки ця картина заробила вже 594,5 мільйона доларів. Таким чином, для досягнення чергового рекорду - на цей раз за сумою касових зборів в домашньому прокаті - "Аватару" залишилося зібрати лише кілька мільйонів. Поки лідерство в цій своєрідній номінації утримує "Титанік" все того ж Джеймса Камерона, який заробив у домашньому прокаті трохи більше 600 мільйонів доларів.

Остання картина Кемерона, що оповідає про протистояння корінного народу планети Пандора з прибулими з Землі колонізаторами, вже має у своєму активі кілька рекордів. "Аватар" став абсолютним рекордсменом на багатьох ринках, у тому числі і в Росії, а також найкасовішою картиною в історії кінематографа - у світовому прокаті ця стрічка зібрала більше двох мільярдів доларів, побивши колишнє досягнення "Титаніка".

Що стосується інших кінофільмів, що вийшли на екрани кінотеатрів в цей уікенд, слід відзначити вдалий дебют картини "Відплата" (Край темряви), головну роль у якій після довгої відсутності на великому екрані зіграв Мел Гібсон. Збори цієї стрічки в прем'єрний уїк-енд склали 17,1 мільйона доларів. 

Читайте також:

Тимошенко в Давосі порівняли з героїнею "Аватара": "Ви вся така зелена"

"Аватар" програв у суперечці за головну нагороду Гільдії продюсерів США

На Тайвані глядач помер після перегляду "Аватара"

ВідеоБЮТ придумал, как сэкономить на депутатах 180 млн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: