Балерина Анастасія Волочкова записує "справжній хіт"

Волочкова вирішила почати кар'єру співачки. Разом з тим, залишати балет Волочкова не збирається.

Добившись слави і визнання в балеті, Анастасія Волочкова поспішає освоювати нові терени. Вона відкрила дитячу балетну школу, де буде сама викладати, і записала пісню "Дим-дим", з якою днями виступила на своєму бенефісі на телеканалі НТВ.

Вперше чутки про те, що Волочкова вирішила почати кар'єру співачки, з'явилися кілька років тому. Балерина підкріпила їх тим, що дійсно записала кілька пісень. З дочкою Ариш Настя заспівала пісню "Цип-цип, мої курчата", а Ігор Ніколаєв спеціально для неї написав композицію "Балерина". Але великого успіху у публіки ці пісні не мали.

Проте цього разу Настя має намір "підірвати" публіку справжнім хітом. Пісня називається "Дим-дим", її допомагав записувати співак Олександр Яковлєв, якому Анастасія колись вручала премію "Золотий Грамофон".

Разом з тим, залишати балет Волочкова не збирається. Навіть навпаки, на тому тижні вона оголосила про відкриття своєї власної школи, де збирається навчати дітей від 6 до 9 років сценічного танцю. Батькам таке задоволення обійдеться в 7,5 тисяч на місяць за 12 занять.

Читайте також:

Волочкова побилась із морським їжаком

Волочкова показала нові фотографії "Ню" на яхті

Із екс-чоловіком у Волочкової дружній секс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: