Балет Руслани, який розбив сцену на Євробаченні, встановив кілька рекордів

Дата публікації
Перегляди
2937
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Балет Руслани, який розбив сцену на Євробаченні, встановив кілька рекордів

Фото: прес-служба

Балет Руслани, який розбив скляну сцену на стамбульському Євробаченні, 29 листопада святкує день народження.

За 25 років існування модерн-балет "Життя" поставив кілька рекордів - найдовший концертний день - чотири виступи, включно з перельотом у 1000 кілометрів, якось їхні нон-стоп танці тривали 2 з половиною години. А найпублічніший виступ був у Сеулі, де їх одночасно споглядали понад сто тисяч глядачів.

Балет "Життя" працює з Русланою останні 10 років. За ці 10 років їм є що згадати: як губили костюми по дорозі в Ісландію, як одна з учасниць балету ледь не втопилася під час знімання кліпу на карпатському водоспаді, як їхали 260 км з Амстердама до Кельна у таксі, бо запізнилися на потяг і літак, як ходили на вечірки з Авріл Лавін, як їли у гримерці виноград з Майклом Дугласом та роздавали автографи Памелі Андерсон.

Але найцікавіше – разом вони зламали сцену у Стамбулі напередодні переможного фіналу Євробачення.

"Дуже багато людей вважали, що це організований піар. Якби ми, хоча б, були на якихось каблуках! Але, ми були у звичайному спортивному взутті. Проламати професійне шкло, яке турки встановлювали тиждень, було неможливо. У насбула дуже сильна енергетика, ми приїхали перемагати", - розповідають танцівники.

Художній керівник балету "Життя" Ірина Мазур стверджує, що завдяки Руслані балет об'їздив цілий світ: "Руслана – зелений світлофор наш, щасливий білет по життю, який відкрив всі вікна-двері в Європу".

За кілька годин до сольного ювілейного концерту Руслана може просто насолоджуватися львівськими вулицями.

Читайте також:

Мама Руслани не пропустила жодного її концерту

У Львові Руслану збили з ніг на очах у тисяч глядачів

Руслана змінила образ і випустила новий кліп

Наступна публікація