Басист Korn Філді вибачився за наркотики та алкоголь

Басист каліфорнійської групи Korn Філді написав книгу про своє минуле.

До книги Got The Life: My Journey Of Addiction, Faith, Recovery And Korn" (Нове життя: Мій шлях від залежності до віри, лікування і Korn) увійшли листи, адресовані кожному з учасників колективу, в яких Філді вибачається за свою поведінку та вчинки, здійснені ним у минулому.

39-річний музикант зізнався в тому, що страждав від наркотичної та алкогольної залежності, а також відчував проблеми з травленням.

"Все це було жахливо. І мабуть, навіть гірше, аніж жахливо. Про все це я розповів у своїй книзі. Мені навіть важко пояснити, наскільки огидним я був", – заявив музикант.

Окрім того, Філді розповів про доступність медикаментозних наркотиків через "рок-лікарів", готових виписати рецепт на будь-який препарат.

"Їм би тільки позависати і повеселитися. Це божевілля, адже вони видають рецепти на все, незалежно від спеціалізації", – сказав музикант. Він також додав, що готовий до різкої реакції критиків на свою книгу і заявив, що не побоїться відповісти на будь-яке запитання про своє минуле.

У даний час Korn працюють над записуванням нового матеріалу, а влітку 2009 року планують виступити на фестивалі Download, який традиційно проходить в англійському графстві Лестершир.

Читайте також:

Лідер Korn їде в сольний тур

Korn випускають другу збірку кращих хітів

Korn не потрібні ярлики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: