"БЕС ПОРNО"

Український режисер, Олександр Шапіро, зняв повнометражний фільм про дитячу порнографію.

Олександр Шапіро: Я подорослішав 

"БЕС ПОРNО"
У червні Олександр Шапіро зняв свій уже четвертий повнометражний фільм "БЕС ПОРNО" і взявся до його постпродукції. Вперше він фільмував не за власним сценарієм. Стосовно виробництва: незалежний Шапіро отримає новий досвід більш структурованої моделі кіна. Для спостерігача біографії Шапіро-режисера (від жорсткого марґінала, творця андерґраундних кліпів – до леґітимного арт-гаузного) – це не менша інтриґа, ніж власне стрічка. Ще химернішим було б побачити Олександра в якості постановника і сценариста романтичної комедії. Продюсери й замовник – росіяни. Знімальна група українська: оператор Борис Литовченко, художник-постановник Андрій Зелінський, художник з костюмів Юлія Клеом (вона ж працювала над стрічкою HAPPYPEOPLE). У головних ролях сексуально розкутих школярів – молоді виконавці: Антон Комяхов, Яна Горшковська, Євген Купоносов, Олена Накцева, Аліна Діанова, Таня Грищук, Олена Кох та ін. У ролях другого плану – відомі актори: Олексій Горбунов, Ольга Сумська, Віталій Лінецький та телеведучий і музикант Мирослав Кувалдін.

"БЕС ПОРNО" – історія про те, як школярі раптом, за допомогою мобільного телефону, починають знімати самодіяльне порно й поступово утягуються в систему його виробників. Син фільмує заборонені кадри. Батько, майор міліції, бореться з порноіндустрією. Кожен має своє окреме життя, не підозрюючи, чим займається родич. Тема порнографії, як для країн СНД, лишається доволі-таки епатажною, навіть екзотичною, але за скандалом можна побачити (за бажання) якщо й не виховний роман, то певне моральне послання. Хоча важко уявити те, що ми побачимо на екрані у фіналі. Власні висловлювання режисера Шапіро викликають більше запитань, ніж сам сценарій. 

Ольга Сумська. Я завжди була непередбачувана! Консерватизм мені не притаманний, я ж людина з акторської родини. Тож ми готові до експериментів... Але мушу зізнатися, коли я прочитала сценарій, то була шокована. Тим більш, коли трохи прочитала моя донька, то сказала: мамо, ти що не розумієш, це ж шокує, і ти не повинна брати в цьому участь. Тоді я спитала в режисера: невже все буде, як в сценарії?! Мені відповіли: ні, все буде стриманіше.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: