Безхмарне життя з 10 років

Емма Уотсон зізналася, що завдяки успіхові “поттеріани” вона може тепер не працювати до кінця життя.

Роль Герміони забезпечила актрису до кінця життя
17-річна актриса Ема Уотсон, що грала у фільмах про Гарі Поттера Герміону Грейнджер - подругу головного героя - уклала угоду з відомим французьким будинком моди Chanel про демонстрацію його одягу.

Передбачається, що ця співпраця з молодою актрисою обійдеться французькому будинку мод майже в 4 мільйони доларів. Сама Уотсон зізнається, що завдяки успіхові “поттеріани” вона тепер не потребує матеріальних засобів і може не повертатися до акторської чи модельної роботи.

"Чесно кажучи, у мене вже досить грошей для того, щоб ніколи більше не працювати взагалі", - відверто заявила модель. Стосовно свого контракту вона додала, що "ніколи насправді не прагнула цього". Через два роки Уотсон планує вступати до Кембріджського університету.

Роль Герміони забезпечила актрису до кінця життя
За словами актриси, шкільне життя дозволяє їй постійно контактувати з друзями і не відриватися від реального життя. При цьому дівчина нещодавно підписала контракт на зйомку в двох останніх картинах про Гарі Поттера. Проте, за її власними словами, це рішення далося їй нелегко, оскільки вона подорослішала і відчуває відповідальність за свій вибір.

"Коли я в 10-річному віці проходила відбір для першого фільму, я й гадки не мала про такий грандіозний подальший успіх", - ділиться своїми думками Уотсон. Але при цьому дівчина, що заробляє майже по 4 мільйони доларів за участь у кожній новій серії фільмів про Гарі Поттера, впевнена, що саме навчання, а не гроші мотивують нею.

Роль Герміони забезпечила актрису до кінця життя
"Люди не розуміють, як важко мені далася позитивна відповідь на пропозицію (продовжувати зніматися в “поттеріані”), - додала актриса. - Це ж наступні 3-4 роки мого життя. Бути в центрі уваги і при цьому відчувати відсутність свободи - ось аргументи, які не дозволяли мені відразу сказати "так".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: