"Бі-2" з симфонічним оркестром зіграють у Києві

"Бі-2" разом із симфонічним оркестром та Юлією Чичеріною дадуть концерт у київському оперному театрі.

Російський гурт "Бі-2" разом із симфонічним оркестром виступить у Києві. Концерт відбудеться 26 листопада у Оперному театрі.

Творчий альянс групи "Бі-2" із заслуженим артистом Росії, диригентом Феліксом Арановські і заслуженим діячем мистецтв Росії Геннадієм Корніловим існує з 2003 року, коли в театрі ім. Станіславського публіці були вперше представлені пісні групи "Бі-2" в оркестровій обробці.

Проект, задуманий як разовий експеримент, настільки захопив усіх учасників, що за 6 років його існування, переріс у повноцінну концертну програму, що представляє собою симбіоз рок-концерту і класики. На світ з'явилося більше 30 спільних оркестрових номерів, а географія концертів "Бі-2" з симфонічним оркестром охопила найкращі зали Москви, Санкт-Петербурга, Києва, Таллінна і Юрмали.

До нового виступу в Києві група "Бі-2" знову обновила програму і доповнила її відразу 6 новими піснями в оркестровому аранжуванні Геннадія Корнілова. Серед них - "До утра", "Шар земной", "Вечная призрачная встречная", "Реки любви", "Bowie" і "Муза" з останніх альбомів групи "Бі-2" - "Лунапарк" і "О чем говорят мужчины". Глядачі почують близько 30 пісень, серед яких "Полковнику никто не пишет", "Серебро", "Последний герой", "Скользкие улицы", "Мой рок-н-ролл" и "Варвара".

Спеціальний гість концерту Юлія Чичеріна, виконає разом з Льовою і Шурою кілька дуетів.

Читайте також:

"БІ-2" презентували у Києві новий альбом

"БІ-2" презентують новий альбом у Києві

Шура з "Бі-2" вперше став батьком у 40 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: