Білла вб’ють знову

Тарантіно, нарешті, придумав сюжети до продовжень "Кіллбіллів" і планує вирушити в Китай на зйомки.

Таку інформацію підтвердив і виконавчий продюсер фільму Беннет Уолш: "Сюжет третьої частини "Вбити Білла" буде заснований на помсті двох убивць, яких у попередній серії атакувала героїня Уми Турман".

"Я вже розробив цілу міфологію нового фільму", - повідомив Тарантіно. "Всі гроші Білла дістануться Софі Фаталь. Вона виростить Ніккі, і дівчина почне мститися Нареченій за убиту матір. Ніккі також заслуговує реваншу, як і Наречена".

Тарантіно повідомив, що Наречена, роль якої у перших двох частинах виконує Ума Турман , не буде головною героїнею третьої частини "Вбити Білла".  Деякі сцени нового фільму можуть бути зняті найближчим часом, "поки актриси, які зіграли у перших двох частинах "Вбити Білла", не постаріли", - повідомив кінорежисер.

Відомо, що Тарантіно називає Турман своєю музою і зйомки фільму завжди підлаштовує під свою улюблену актрису. Нагадаємо, що режисер навіть відклав на рік початок роботи над другим фільмом через вагітність Уми, не бажаючи віддавати роль іншій актрисі.

А друга частина "Вбити Білла" побачила світ у 2004 році і в перший же тиждень посіла перше місце в рейтингу касових зборів. Тоді кінокритики абсолютно розійшлися в думках, хтось називав фільм геніальним, а хтось щосили критикував занадто криваві сцени і божевільного режисера.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: