Бос фон Трієра в Києві

31 травня в український прокат виходить новий фільм режисера Ларса фон Трієра "Найголовніший бос".

Новий фільм Ларса фон Трієра
31 травня в український прокат виходить новий фільм знаменитого датського режисера Ларса фон Трієра "Найголовніший бос".

Сам режисер визначив жанр, у якому знята стрічка як офісна комедія. Щоб зняти "Найголовнішого боса" фон Трієрові довелося перервати зйомки трилогії US of A (друга частина трилогії "Мандерлей"), над якою режисер працював протягом кількох років поспіль.

Критики схильні пов’язувати "зраду" режисера традиційному для нього жанру драми з депресією, яку останнім часом переживає геніальний датчанин.

"Мандерлей" став повторенням усіх чудових кіновідкриттів, зроблених у "Догвіллі" - першої частини трилогії. Складається враження, що режисер це відчув, тому взяв якийсь тайм-аут у роботі над трилогією і не став приступати до зйомок третього фільму "Вашингтон". Замість цього фон Трієр знову продемонстрував своє уміння глузувати з усіх і з усього, а в першу чергу з себе.

Ідея зняти фільм про неіснуючого директора народилася в Ларса фон Трієра давно. Сюжетна схема, яку він заклав у сценарій, невигадлива. Хазяїн датської IT-компанії Рафн хоче продати її ісландцям. Але є одна перешкода: з перших днів роботи свого підприємства він придумав фіктивну особу боса-президента, який ніколи не з'являється, оскільки живе в Америці. Псевдобос потрібен для того, щоб перекладати на нього відповідальність за всі невдалі бізнес-рішення. Під час продажу виникає необхідність у матеріалізації боса, і на його роль ангажують актора-невдаху Крістофера. Той досить швидко входить в образ і починає відчувати, що від нього залежать долі найманих робітників. Переспавши з однією зі співробітниць і полонивши серце іншої, він виявляє, що стоїть перед моральним вибором.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: