Британія вже підготувала пісню до "Євробачення"

Ендрю Ллойд Веббер, який працював над композицією, повідомив, що закінчив роботу.

Відомий британський композитор Ендрю Ллойд Веббер завершив роботу над піснею для представника Великобританії на музичному конкурсі "Євробачення".

Пісня називається My Time і була створена всього за дві години. Вона поєднує в собі елементи балади та танцювальної музики.

"Пісня була написана так, як вона була б написана будь-яким іншим учасником, але я дійшов висновку, правильному чи ні, що більшість країн спробують "заповнити" стадіон. Ті пісні, які я вже бачив, використовують красивих дівчат з чотирма танцюристами, стрибунів з жердиною, фігуристів, слонів і так далі", - розповів Веббер.

"Драматичний артист у мені підказав, що в такому великому просторі треба піти іншим шляхом. Від мене чекають сильної балади, тому я зробив пісню, яка зіграє в двох напрямках: вона буде і піснею в стилі Селін Діон, і матиме танцювальний ритм" , - пояснив він.

Наразі під керівництвом Веббера проходить британський національний телеконкурс з відбору учасника "Євробачення". Фінал конкурсу під назвою "Ти потрібен своїй країні" (Your Country Needs You) заплановано на 31 січня.


Читайте також:

Путін пообіцяв Вебберу проголосувати за Британію

Оприлюднено список країн-учасниць "Євробачення-2009"
Борис Моїсеєв штурмує "Євробачення"
       

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: