Британський таблоїд повідомив про розпад Gorillaz

Деймон Албарн і Джеймі Хьюлетт вирішили припинити існування проекту Gorillaz. Причиною розпаду групи стали напружені відносини між Албарном і Хьюлеттом. 

Творці Gorillaz Деймон Албарн і Джеймі Хьюлетт прийняли рішення про розпуск колективу. Про це повідомляє блог One Thirty BPM з посиланням на британський таблоїд The People.

За версією видання, причиною розпаду групи стали напружені відносини між Албарном і Хьюлеттом. Зокрема, Джеймі був незадоволений тим фактом, що Деймон присвячує занадто багато часу іншим своїм проектам. У свою чергу, Албарна не влаштовувало, що Хьюлетт надто часто відвідує вечірки.

Рішення про припинення спільної творчої діяльності було прийнято минулого тижня.

Проект Gorillaz був створений в 1998 році. Албарн є основним автором пісень групи і її єдиним постійним музикантом. Хьюлетт несе відповідальність за створення чотирьох мультиплікаційних учасників колективу - 2D, Мердока, Нудла і Рассела.

За час свого існування Gorillaz випустили три студійні альбоми, в записі яких брали участь різні запрошені виконавці. Зокрема, над матеріалом для останньої платівки гурту "Plastic Beach", що вийшла в березні 2010 року, разом з Албарном працювали Лу Рід, Марк Е. Сміт і Снуп Догг.

В кінці грудня 2010 року на сайті Gorillaz була викладена для безкоштовного скачування нова робота колективу "The Fall". Пісні для цього альбому були записані під час туру Північною Америкою на iPad Деймона Албарна.

Читайте також:

Лідер Gorillaz розповів про новий альбом групи

Вільний політ без усякої цензури - Gorillaz презентують

Gorillaz повернуться з третім альбомом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: