Чарльз хоче знятися в кіно

Принц Чарльз планує знятися у голлівудському фільмі. Він веде переговори з американськими продюсерами.

Принц Чарльз
Деякі сцени майбутнього фільму можуть бути зняті на фермі британського принца в графстві Глостершир. (Фото: dailymail.co.uk)
Принц Чарльз планує знятися у голлівудському фільмі. Як пише газета The Daily Mail, зсилаючись на власні джерела, спадкоємець британського престолу веде переговори з американськими продюсерами про створення документального фільму, який розповість про те, як людині жити у згоді з природою.

Видання відзначає, що Чарльзу пропонують виконати головну роль в 90-хвилинній стрічці з робочою назвою "Harmony". Продюсери вважають, що лекція про соціальні проблеми у виконанні принца матиме успіх.

За даними The Daily Mail, Чарльз надихнув ідеєю поділитися своїм досвідом в області вирощування екологічно чистих продуктів, а також боротьби проти геномодифікованих сільськогосподарських культур і потворної забудови. 

Деякі сцени майбутнього фільму можуть бути зняті на фермі британського принца в графстві Глостершир.

Офіційний представник принца Чарльза заявив, що документальний фільм є "одним з" проектів, в якому може взяти участь спадкоємець британського престолу, і переговори знаходяться на ранній стадії.

Документаліст Стюарт Сендер, з яким планує працювати Чарльз, відомий завдяки фільму "В'язень раю", що номінувався на премію "Оскар". Принц Чарльз - відомий борець за екологію.

Втім, його неодноразово звинувачували в, так званому, "зеленому лицемірстві". Опоненти принца вказують на те, що він сам забруднює навколишнє середовище, володіючи трьома великими будинками і постійно подорожуючи на літаках.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: