Черновецький продає свої пісні в Інтернеті по 77 гривень

На сайті київського міського голови Леоніда Черновецького з'явився розділ "Мої пісні", який відкривається для доступу лише за підпискою.

черновецький, диск
Черновецький продає свої пісні в Інтернеті по 77 гривень
На сайті Леоніда Черновецького з'явився платний розділ "Мї пісні".

"Щоб постійно слухати мої пісні, дивитися кліпи Вам необхідно підписатися на розділ "Мої пісні". Підписка строком на півроку коштує 77 гривень і здійснюється з одного комп'ютера", - йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті мера.

"Я з радістю буду записувати нові пісні, знімати нові кліпи і все це буде персонально для Вас. Я хочу подарувати Вам частинку себе, свого світу. Не бійтесь дробити добрі справи. Адже всі гроші, зібрані з підписки, підуть на благодійність (за винятком комісії платіжних систем і податкових зобов'язань)", - цитують на сайті Черновецького.

Крім того, для тих, хто захоче слухати мера он-лайн, є пояснення, як це зробити.

"Після оплати з'явиться напис "Отримати пісні", після кліка на напис буде відкрито додаткове вікно, в якому розміщено перелік аудіо і відео файлів для он-лайн прослуховування і перегляду, також у меню авторизації у підрозділі "Портфель" буде можливість відкрити вікно з переліком файлів для прослуховування і перегляду. Протягом 6-ти місяців після оплати буде можливість прослуховувати в он-лайн режимі пісні і дивитися відео з одного авторизованого на сайті комп'ютера", - йдеться у поясненні.

Крім того, на сайті Черновецького розміщена сторінка з адресами, де у Києві можна купити диск "Від мера з любов'ю". Перелік нараховує більше 300 пунктів продажу. Вказано також номер громадського транспорту, який може довезти вас до пункту продажу.

Читайте також:

"Душевний" сольник Черновецького надійшов у продаж

"Душевний" сольник мера: Черновецький заспівав всього дві пісні

Пісні Черновецького приворожили Інтернет

Душевний сольник Черновецького коштує 25 гривень

Черновецький не випускає диск через авторські права
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: