Чудовисько стало "Ангелом"

Французький режисер Франсуа Озон представить на 29-у Московському міжнародному кінофестивалі свій новий фільм "Ангел".

Франсуа Озон (Фото: Wikipedia)
Франсуа Озон, на відміну від своєї героїні, хоче жити в реальному світі (Фото: Wikipedia).

Відомий французький режисер Франсуа Озон представить на 29-у Московському міжнародному кінофестивалі (ММКФ), що відкрився у четвер, свій новий фільм "Ангел". Про це режисер повідомив журналістам у суботу на прес-конференції. 

Сценарій, який Озон написав за романом письменниці Елізабет Тейлор, багато в чому змінив сюжет, і, перш за все, це стосується головної героїні. 

”У романі Енжела, так звуть героїню, є карлиця, лесбіянка та просто чудовисько, в яке неможливо закохатися. А мені дуже хотілося спокусити глядача, хотілося, аби він полюбив Енжелу і співчував їй", - сказав Озон. 

Він повідомив, що відчуває до своєї героїні "найніжніші почуття". 

Енжела Деверел - таке прізвище головної героїні - є молодою письменницею з робочої сім'ї, романи якої миттєво завойовують читачів і приносять їй скажену популярність. Але слава росте, а щастя воно не приносить Енжелі, а приносить страждання і, врешті-решт, смерть", - розповів режисер, зауваживши, що його героїня "живе у вигаданому світі, плекає мрії про казкового принца й залишається наївною дитиною, а це небезпечно". 

Озон назвав свій новий фільм "лікуванням від можливих помилок". 


На питання, як Озон ставиться до фестивалів і премій, він заявив, що "премії творців спокушають, але діють на них подеколи як паралітичний газ". 

”Художник, одержавши безліч нагород, перестає розвиватися. Тут є небезпека впасти в ейфорію, що означає смерть творчості", - вважає французький режисер.
За словами Озона, він дуже радий знову бути в Москві й показати тут свій новий фільм. 

Кажучи про російських артистів, Озон відзначив, що, на жаль, сучасні російські актори йому мало відомі. Але він, звісно, як і багато режисерів Європи й Америки, вчився на фільмах Сергія Ейзенштейна й Андрія Тарковського. 

Франсуа Озон народився в 1967 році в Парижі. Закінчив Сорбонну, потім режисерський факультет паризької кіношколи. Після декількох успішних короткометражних стрічок він 1998 року зняв перший повнометражний фільм "Крисятник", потім були фільми "Кримінальні коханці", "5x2", "Басейн", "Вісім жінок", "Краплі дощу на розжарених дахах".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: