Coldplay оголосили конкурс на найкраще відео "Lost?"

Автора найкращого кліпу британці Coldplay пообіцяли безкоштовно звозити на свій лондонський концерт.

Coldplay
The Sun
Coldplay оголосили конкурс на найкраще відео "Lost?"

Хорошого багато не буває, вважають музиканти Coldplay, видаючи нові версії пісні "Lost" одну за іншою. Оригінальний трек "Lost!" прозвучав на червневому лонгплеї "Viva La Vida Or Death & All His Friends". У новому міні-альбомі "Prospekts March" пісня прозвучить в оновленому лайвовому варіанті, на котрий уже є відеокліп, а версію "Lost+" прикрашає участь Jay-Z.

Традиційно, Coldplay не задовольнилися одним кліпом для заголовної пісні альбому, але через брак часу чи з якихось інших міркувань, вирішили довірити цю відповідальну справу шанувальникам й оголосили конкурс на розробку ідеї для відеоряду до ще однієї – акустичної і запитальної – версії "Lost?".

Умови прості: послухати трек на сайті гурту або купити в iTunes, зробити відео, розмістити його на YouTube і надіслати посилання організаторам. Ось тільки музиканти дуже просять "не використовувати у своїх кліпах чужих робіт, захоплюючись нарізками з улюблених сцен із "Людини-павука 3" і "Поганих дівчисьок", а також зі зйомок із концертів Coldplay чи фотографіями – цього добра вже й так досить на YouTube".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: