Comedy Club закінчив зйомки "Найкращого фільму"

Головною прикрасою картини стане Ксенія Собчак в ролі повії.

Найкращий фільм
Кадр з фільму. (Фото: kvnru.ru)
Команда Comedy Club спільно з каналом ТНТ закінчила зйомки картини під назвою «Найкращий фільм".

Пародія стартує в російському прокаті в кінці січня 2008 року і незабаром добереться до українських екранів.

Галустян
Михайло Галустян. (Фото: comedyfiles.net)
Фільм-пародія на сучасні російські блокбастери буде цікавий не тільки сюжетом, про який трохи нижче, але і акторським складом.

З Comedy Club і Co слід виділити Михайла Галустяна, Павла Волю і Гаріка Варламова, який власне і зіграв головні ролі у фільмі на пару з Оленою Велікановою.

Нагієв
Дмитро Нагієв. (Фото: comedyfiles.net)
Окрім них, в картині з'явилися такі зірки сучасного телебачення і кіно, як Армен Джігарханян, Дмитро Нагієв, Борис Моїсєєв, Маріка, Ксенія Собчак і багато інших.

Небагато про сюжет. Фільм розповідає про те, що всього один легковажний вчинок може привести до того, що власне весілля доведеться святкувати на небесах.

Найкращий фільм
Кадр з фільму. (Фото: www.kino-govno.com)
Головний герой на ім'я Вадік навіть не здогадувався, що, бажаючи зробити свято веселіше, він потрапить в Чистилище, де з'явиться перед Небесною канцелярією і звітуватиме за все своє коротке, але насичене життя. Як довести богам, що ти хороший, якщо у них записаний кожен твій крок? Вадік намагається пригадати про себе хоч щось хороше, але пам'ять його весь час підводить. На восьмиліття він спромігся напитися, в армії влаштував оргію, а в 90-і став таким конкретним бізнесменом, що тепер йому в концепцію раю вписатися абсолютно нереально. Втім, є і позитивний момент: своїм життям він насмішив Бога, значить, ще не все втрачено.

Собчак
Ксенія Собчак. (Фото: comedyfiles.net)
Головною прикрасою картини стане Ксенія Собчак в ролі повії.

Уривок з фільму можна подивитися тут.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: