Ді Капріо зіграє засновника Playboy

Лео зв'язують дружні стосунки з Х'ю Хефнером, він є частим гостем його вілли в Лос-Анджелесі. Хефнер дуже радий, що його зіграє саме ді Капріо.

Леонардо ді Капріо
Леонардо ді Капріо
Актор Леонардо ді Капріо, імовірно, зіграє Х'ю Хефнера в новому фільмі, присвяченому життю засновника Playboy. Зірку "Титаніка" пов'язують з ним давні дружні стосунки. Кажуть навіть, що він є частим гостем вілли Plaboy у Лос-Анджелесі, повідомляє «ФактNews».

Раніше неназване джерело повідомило: "Лео вважає, що це буде чудовий фільм і Х'ю буде дуже радий, якщо в ньому зіграє Ді Капріо – якщо, звісно, Хефнер доживе до прем’єри".

Режисером фільму під назвою Playboy виступить Бретт Ратнер. Продюсувати стрічку, швидше за все, буде ветеран Голівуду Брайан Глейзер, що купив права на екранізацію біографії Хефнера кілька років тому.

Нещодавно Глейзер виказав своє захоплення Хефнером, відзначивши: "Хеф, вирісши в пуританській сім'ї, проголосив себе хрещеним батьком сексуальної революції. На сторінках свого журналу він боровся за права людини і свободу слова. Він порушував усі заборони, особливо ті, що стосувалися сексуальності".

Крім того, продюсер розповів про свої плани щодо фільму: "Я хочу показати все, починаючи з боротьби за Першу поправку до його першої оргії і серцевого нападу в 1980 році, який трохи його не вбив".

Це не перший фільм про 81-річну ікону сексуальної революції. У 1999 році був знятий фільм "Хефнер: Заборонено". Незважаючи на "заборонений" статус фільму й показаний у ньому негативний образ засновника Playboy, Хефнер, заявивши, що фільм йому сподобався, всіляко просував його в різних інтерв'ю.

Нещодавно Хефнер почав іншу кар'єру, знімаючись у ролі себе в різних фільмах типу "Секс у великому місті" або "Смири свій ентузіазм".

Ді Капріо вже одержував визнання, граючи суперечливих історичних осіб. Актор одержав номінацію на премію "Оскар" за роботу над роллю Говарда Х’юза у фільмі Мартіна Ськорсезе "Авіатор", а також блискуче зіграв Френка Ебегнейла в спілбергівському "Спіймай мене, якщо зможеш".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: