Діма Білан звільнив своїх охоронців

Співак Діма Білан більше не відчуває потреби в охоронцях, саме тому звільнив своїх вартових, які раніше були з ним 24 години на добу.

Усього кілька тижнів тому Діму Білана супроводжували на заходах два міцних сек'юріті. Але на конкурс дитяча "Нова хвиля" він приїхав уперше за кілька років без охорони.

"Я тепер нарешті можу спокійно виходити з дому один, без озброєної охорони. Я вдячний їм за допомогу. Вони були зі мною 24 години", - поділився співак з журналісти і колегами.

Охорона Білану знадобилася після смерті його першого продюсера, Юрія Айзеншпіса. Тоді за перспективного артиста розгорнулася ціла війна.

"Коли Юрія не стало, на мене багато чого упало. Якісь люди, не буду їх називати, достатньо довго і наполегливо примушували мене підписати контракт, - зізнався він. - Я довго чинив опір і не підписав ніяких з ними угод. Мені погрожували. Постійно надходили і телефонні погрози. Можна сказати, що я знаходився до нещодавнього часу в постійному стресі. І саме в цей момент у мене з'явилася охорона - вибору у мене не було. Зараз я можу сказати, що моєму житті ніхто і ніщо не загрожує, тому охорони тепер у мене немає".

Більш того підкосили Білана і безперервні розборки з родичами Айзеншпіса: "Люди, які називають себе родичами Юрія, обрушилися на мене разом із звинуваченнями, мовляв, я їм чогось винен. А самі, в цей же момент, обібрали мене до нитки! Фактично я опинився на вулиці - без машини, квартири і грошей, які чесно заробив на гастролях! Я залишився без усього, хоча був діючим артистом".

Читайте також:

На сцені у Діми Білана тріснули джинси

Діма Білан місяць жив в Індії відлюдником

Білан відсвяткував день народженяя із температурою 38

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: