Дмитро Лалєнко покинув "Танцюю для тебе"

Згідно результатів СМС-голосування, пара Анастасія Терещенко та Дмитро Лалєнков програла на дуелі Андрію Матвієнко та Альоні Вінницькій, отримавши лише 35 відсотків голосів.

Перебуваючи два тури шоу "Танцюю для тебе" на дуелі, Настя та Дмитро цього разу не змогли привернути увагу глядачів до своїх танцювальних номерів.

Причины взрыва в Николаевской области
dance.1plus1.ua
Дмитро та Настя покинули проект "Танцюю для тебе"
Нагадаємо, що Анастасія Терещенко прийшла у проект заради своєї матері, Валентини Анатоліївни. Вона інвалід 2 групи і має важку форму захворювання  щитовидної залози, що потребує постійного гормонального лікування.

Оскільки організатори проекту "Танцюю для тебе" не залишають не виконаними мрії героїв, студія "1+1" підтримала учасника, якому довелось залишити паркет чеком на суму 17,5 тисяч гривень. Це лише частина суми, яка необхідна для здійснення мрії Валентини Терещенко, тож ми запрошуємо меценатів, спонсорів та тих, хто може допомогти цій родині, зробити це.

Поспілкуватись з героями проекту, переглянути фото та відео закадрового життя, поділитись враженнями та поставити запитання будь-кому з учасників проекту ви зможете на Інтернет-сайті dance.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: