Дні ізраїльского кіно в Україні

Кінотеатр Жовтень представляє фестиваль ізраїльского кіно, що проходитиме з 9 по 13 вересня.

Дні ізраїльского кіно в Україні
До уваги поціновувачів атипового кіно, приправленого національними спеціями: кінотеатр Жовтень представляє фестиваль “Дні ізраїльского кіно в Україні”, що проходитиме з 9 по 13 вересня.

У рамках фестивалю транслюватимуться наступні стрічки:

Дні ізраїльского кіно в Україні
СВІТЛО ( МІЙ СКАРБ)

Режисер: Керен Йедайя
Автори сценарію: Сарі Єзуз, Керен Йедайя
Рік виходу: 2004:
Жанр: Драма

Багато клопотів лягає на плечі сімнадцятирічної студентки Ор: вдень – навчання, вечорами – праця у ресторані, але грошей не вистачає настільки, що вона змушена збирати порожні пляшки, щоб отримати хоч якийсь додаток до свого невеличкого заробку. Але найголовніше для Ор – вберегти Руті, свою мати – повію від повернення до «праці». Але Руті важко відмовитися від бажання швидко підзаробити на вулиці. Ор розуміє , що далі так тривати не може.

Нагороди: 2004 рік – «Золота камера», Каннський кінофестиваль, 2004 – Гран-Прі Міжнародного кінофестимвалю у Братиславі, 2004 – Премія Волгін, Єрусалимський кінофестиваль.

Інші назви: Мon trésor (France), Or (My Treasure) (USA) (фестивальна назва)
Час: 100 хв
Мова фільму: іврит із субтитрами російською.


Дні ізраїльского кіно в Україні
ПРОГУЛЯНКИ ВОДОЮ

Режисер: Ейтан Фокс;
Автор сценарію: Галь Уховскі;
Рік випуску: 2005;
Жанр: Драма/Триллер

Агент Моссада Ейяль отримує завдання вистежити Альфреда Хіммельмана, колишнього нацистського злочинця, який, якщо ще живий, має бути дуже похилого віку. Онуки поліцая, чудові і чесні люди, стають близькими друзями Ейяля , і , як результат, він стає не в змозі вбити старого. Фільм підіймає низку складгих питань. Адже, якщо не було б цього діда, не було б і його нащадків.

Нагороди: 2006 – був номінований на «Сезар». Франція, як найкращий іноземний фільм

Інші назви:: LaLehet Al HaMayim (Ізраїль, назва мовою іврит), To Walk on Water, Walking on Water ( англійською мовою).
Час: 103 хвилини
Мова фільму: іврит із субтитрами російською.


Дні ізраїльского кіно в Україні
КОЛУМБІЙСЬКЕ КОХАННЯ (2004)

Режисер: Шай Канот
Сценарій: Регев Леві, Решеф Леві
Рік випуску: 2004
Жанр : комедія

Це – оповідь про те, як троє найкращих друзів намагаються подолдати розбіжності між хтивістю, коханням та сімейним життям. Стриманий та подекуди грубий армійський офіцер Омер вважає заобтяжливим для себе поділяти плани дружини щодо дітей. Дружина – його перше кохання, та чи справжнє? М’який та сентиментальний Орі не може позбавитись сильного впливу свого консервативного батька у всіх сферах свого життя, допоки молода дружина не ставить його перед вибором. Піднесений Зідан, однаково далекий від проблем своїх друзів, страждає на сердцеву недостатність. Щоб подолати хворобу, гуру Зідана радить йому знайти своє справжнє кохання.

Всі троє мужні й привабливі, але також – неймовірно інфантильні. Три вразливих ізраїльтянина із складним характером намагаються дати раду одному з найпрекрасніших почуттів – коханням.

Час: 96 хвилин.
Мова фільму: іврит із субтитрами російською.


Дні ізраїльского кіно в Україні
ПОЗА ЗОНОЮ ВИДИМОСТІ.


Режисер: Даніель Сіркін
Рік випуску: 2005
Жанр: Драма

Яарі 24 роки. Вона приваблива, розумна, впевнена в собі. За фахом – математик, вона щойно вступила в аспірантуру Принстонського університету. А ще вона сліпа. Яара дізнається про самогубство свої двоюрідної сестри Тальї – найкращої подруги дитинства й найріднішої душі в світі. Талья колись була «очима» обох дівчат, переконуючи Яару, що, незважаючи на свою сліпоту та здатна бачити.
Яара вирушає до Ізраїлю та приєднується до родини Тальї під час Шиви - традиційного семиденного періоду трауру і, випадково дізнавшись про деякі таємниці з життя Тальї, розпочинає своє особисте розслідування причин суїциду кузини. Ця потужна історія спростовує неправду і відкриває секрети.

Нагороди: Приз Ізраїльської кіноакадемії за найкращу режисуру й найкращу операторську роботу

Час: 87 хвилин
Мова фільму: іврит із субтитрами російською

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: