До Києва з концертом їде Рінго Старр

Рінго Старр дасть концерт в Україні. Влітку учасник знаменитої ліверпульської четвірки The Beatles виступить у Києві. 

4 червня 2011 року у Києві в палаці Україна відбудеться концерт Рінго Старра, учасника знаменитої ліверпульської четвірки The Beatles. Квитки надійдуть у продаж орієнтовно до середини наступного тижня.

Цим концертом Ringo Starr and His All-Starr Band (саме так називається концертний гурт Старра) розпочнуть новий тур. Відвідувачі київського концерту зможуть почути нову концертну програму екс-бітла першими.

У зв'язку з цим Рінго та його музиканти прибудуть до Києва на кілька днів раніше концерту, повідомляє промоутер АСА Антон Абдулаєв.

Менеджери Старра попросили українських організаторів заздалегідь надати приміщення палацу Україна або еквівалентну репетиційну базу, щоб гурт мав можливість зайвий раз відіграти програму перед туром.

Більше того, в тому випадку, якщо квитки на 4 червня швидко розкуплять, організатори київського концерту не виключають можливості додаткового шоу Рінго в Україні.

Також Антон Абдулаєв повідомив, що вибір майданчика був обумовлений запитами групи, усупереч пропозиції організаторів влаштувати концерт у Палаці спорту (щоб на концерт могло піти більше людей і за дешевими квитками). У нинішньому турі Рінго та його музиканти збираються працювати тільки з залами сидячого формату, а не з рок-аренами.

Читайте також:

Весь світ зможе пограти в The Beatles

Британці обрали найпопулярнішу пісню The Beatles

Продаються рідкісні фотографії The Beatles


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: