До Києва замість Періс Хілтон може завітати Шерон Стоун

До Києва може приїхати знаменита актриса Шерон Стоун, щоб очолити журі конкурсу "Міс Україна".

Замість скандальної тусовщиці Періс Хілтон, яку днями затримали за зберігання наркотиків, до Києва може приїхати знаменита актриса Шерон Стоун або Орнелла Муті.

Періс Хілтон повинна була очолити журі конкурсу краси "Міс Україна-2010", який відбудеться 4 вересня в Палаці "Україна", а також стати спеціальної гостею на закритій after paty. У журі конкурсу також увійдуть Єва Лонгорія і Жан-Клод Ван Дамм.

Однак 27 серпня Періс була затримана в Лас-Вегасі - в її машині поліцейські виявили кокаїн. Зараз знаменитість перебуває під підпискою про невиїзд, тому не може приїхати до Києва.

У зв'язку з цим, організатор "Міс Україна", український мільйонер і меценат Олександр Онищенко за короткий термін повинен знайти нову зірку.

Місце Періс можуть зайняти актриси Орнелла Муті, Шерон Стоун або модель Victoria's Secret Кароліна Куркова.

"Навіть якщо хтось із зірок сказав своє так - це ще нічого не означає. У них є безліч юристів і директорів, з якими потрібно вирішити паперові питання, а це робота не одного дня, - повідомили в Онищенка.

За його словами, поки умовну згоду дала Орнелла Муті і Шерон Стоун. Ведуться переговори з моделлю бренду Victoria's Secret - Кароліною Курковою.

Хто в підсумку обійме почесне місце в журі, поки залишається загадкою.

Що стосується Періс, то, як розповіли газеті джерела, в контракті з зіркою заздалегідь обговорювалися форс-мажорні обставини.

Читайте також:

Періс Хілтон приїде в Київ за мільйоном доларів

Періс Хілтон їде до Києва

Шерон Стоун зіграє підстаркувату подругу жигало

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: