Документальний фільм про Джимі Хендрікса вийде у 2011 році

Фільм про життя Джимі Хендрікса вийде у 2011 році. Кінострічка зроблена на основі двох концертів, які музикант дав у 1969 році.

У 2011 році буде випущено новий документальний фільм, присвячений Джимі Хендріксу. Основу фільму складуть матеріали, зняті під час двох концертів, які музикант дав у 1969 році в лондонському Альберт-Холі.

Крім того, в стрічку увійдуть зйомки, що здійснювалися під час туру, з яким Хендрікс в тому ж році об'їхав Європу. Глядачі зможуть побачити, як Джимі роздає автографи, виходить з літаків і поїздів і готується за лаштунками до виходу на сцену.

"За переміщеннями Джимі і групи під час того туру стежили чотири камери", - розповіла сестра музиканта Джені Хендрікс. Вона також додала, що Джимі часто забував про присутність операторів, що дозволить показати його у фільмі з несподіваних сторін.

Передбачається, що документальний фільм про Джимі Хендрікса випустять у широкий прокат. Також є ймовірність, що стрічку видадуть на DVD.

Нагадаємо, що Джимі Хендрікс помер у вересні 1970 року. Йому було 27 років. За життя музиканта було випущено три його студійні альбоми.

Нагадаємо, що в 2009 році американський журнал Time назвав Хендрікса найбільшим гітаристом усіх часів.

Читайте також:

"Домашнє порно Джимі Хендрікса" виходить на DVD

Ремінь від гітари Хендрікса продадуть

Помічник Хендрікса стверджує, що гітариста вбили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: